Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi
31 MAYIS 2018, Persembe 12:10:48
Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi
Limak-Konar Enerji Isparta Gönen'de güneş enerji santrali kuruldu. Santralin kuruluş aşaması Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

LİMAK-KONAR ENERJİ'DEN ISPARTA'YA GES SANTRALİ

Türkiye'nin en büyük şirketlerinden Limak, yenilenebilir enerji alanındaki faaliyetlerini sürdürüyor. Limak bu kapsamda Konar Enerji ortaklığıyla Isparta Gönen'de 5,7 MWP gücünde Güneş Enerjisi Santrali kurdu.

SANTRALİN TIME LAPSE VİDEOSUNU TIME LAPSE TÜRKİYE HAZIRLADI

Santralin kuruluş aşaması Türkiye'nin en büyük time lapse kuruluşu olan Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi. Projenin hava çekimlerini de yine Time Lapse Türkiye gerçekleştirdi. Elde edilen time lapse ve drone görüntüleriyle de projeyi anlatan bir video hazırlandı.

BÜYÜK PROJELER TIME LAPSE TÜRKİYE'Yİ TERCİH EDİYOR

Halen devam etmekte olan Çamlıca TV Radyo Kulesi başta olmak üzere, TOKİ Kayapark projesi, Tahincioğlu'nun tüm şantiyeleri, Türkiye'nin en büyük alt geçit projesi, Konar ve Limak Enerji'nin santralleri, Steag RES projesi, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük kanser ilacı fabrikası, Erikli-Nestle fabrikası, Türkiye'nin ilk yeşil evi ve daha onlarca projenin time lapse çekimleri Time Lapse Türkiye tarafından yapılıyor.

Sadece inşaatlar değil, diziler, enerji santralleri, gemi yapımı gibi orta-uzun süreli birçok çekimde Time Lapse Türkiye imzası bulunuyor. Alanında Türkiye'nin en büyük kuruluşu olan Time Lapse Türkiye, uzun süreli time lapse çekimleri ve inşaat çekimlerine özel olarak kendi ürettiği Lapser sistemleri kullanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım578 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Limak, Konar Enerji, GES, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
5. Nesil Intel® Core, Troxgroup, IPgüvenlikkamerası, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Red Dot Ödülleri, FeritMeriçten, İMPO, Bitlis Eren Üniversitesi, Yalıtımın Mavi Yüzü, Doğu Karadeniz Bölgesi, İMES, 32. Enerji Verimliliği Haftası, Betostone, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, boruhattı, Seferihisar Sığacık, konya, Murahhas Azası Hasan Rahvalı, Kadın Eli Eğitim Programı, Gökçen Anlı, Amerikan Petrol Jeologları Derneği, Acıbadem Sağlık Grubu, WC Health klozet, Düzlem Yapı, GOİC Genel Sekreteri Abdulaziz Bin Hamad Al-Ageel, Alaköprü Barajı, Asmalı Sokaklar, Bakü – Tiflis – Kars, Olimpia Splendid Secco, BağcılarMeydanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.