Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi
31 MAYIS 2018, Persembe 14:40:34
Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi
Bosch Termoteknik Ailesi, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe önemli bir yere sahip olan genç mekanik tasarımcılar ile bir araya geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

 Dijitalleşmenin altının çizildiği toplantıda, sektörün de geleceğini konuşmak üzere çalıştay gerçekleştirildi. Türkiye’nin farklı şehirlerinden katılımın olduğu buluşmada, Bosch Termoteknik çalışanları ve genç mekanik tasarımcılar buluştu. Sektörün önce gelen genç isimlerinin katıldığı toplantıda dijitalleşme konusu ele alındı. Bosch Termoteknik tarafından sektörün ihtiyaçlarına çözüm olması için geliştirilen dijital çözümlerden bahsedildi.

Toplantının ikinci bölümünde ise geleceği şekillendirecek olan genç tasarımcılar ile sektörün ihtiyaçlarına dair çalıştay gerçekleştirildi. Dijitalleşme alanında öncü projelere imza atan, bilişim ve teknoloji alanında çalışmalarıyla tanınan Türk gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu, organizasyonun önemli konuşmacılarından biri olarak toplantıya katılım gösterdi. Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması verilen kokteylin ardından sona erdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


605 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bosch Termoteknik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sanatkarlar Genel Müdürlüğü, Dave Guidette, Akyazı, Limak İnşaat, Ogün Turanlı, Overflow su taşma emniyet sistemi, İntemaMutfak, İTÜ Mimarlık Fakültesi, Boğaziçi Köprüsü, Eramosa, Sınav Sarısı, Cengiz Kazazoğlu, Metropark Towers, Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, AVRUPA RESİDENCE TEM, Akıllı Şebeke, Frankfurt Light & Building Fuarı, YangınGüvenliği, SerhanAlpagut, Acıbadem Holding, AltunArchitectureandDesign, Erhan Kamışlı, Öztaş, 2.Etap, İlker Biliktü, Materia, Live-in-English, DapYapıAcıbadem, The Queen’s Award, (International Council of Shopping Centers-ICSC) t,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.