Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
01 Haziran 2018, Cuma 10:35:46
Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
Bodrum Bitez’de ayrıcalıklı yaşam alanları sunan Bitez Yalıları, ilk örnek dairesiyle vizyoner mimari anlayışını ve en yeni yapı teknolojilerini sergilerken, tarifsiz lüks hissini deneyimletiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından Bodrum’a kazandırılan seçkin yaşam konsepti Bitez Yalıları Exquisite projesinde ilk örnek daire görücüye çıktı. Vizyoner mimari anlayışve en yeni yeni yapı teknolojileri ile inşa edilen örnek daire, Bitez Yalıları Exquisite projesindeki tarifsiz lüksü vurgulayan yaşam alanları ve nitelikli donanımlarıyla ön plana çıkıyor.

Örnek daire, ayrıcalıklı yaşam standartlarını gözler önüne seriyor

Örnek dairenin her bir metrekaresinde kalitenin, lüksün ve konforun hissedileceğini söyleyen FB Gayrimenkul Yatırımları CEO’su Burak Özyiğit, estetik ve benzersiz bir mimariyi bir araya getirdiklerini belirterek şöyle devam etti: “Denize sıfır 10 bin metrekarelik proje alanında 17 ultra lüks yalıdan oluşan Bitez Yalıları’nın görücüye çıkan örnek dairesinde, tüm detaylar büyük bir özenle ve titizlikle oluşturuldu. Ultra lüks konfor standartları ve seçkin yaşamın her detayını sunan örnek daire, benzersiz mimari tasarımı ve nitelikli donanımlarıyla Bitez Yalıları’ndaki ayrıcalıklı yaşamı gözler önüne seriyor.”

Bitez Yalıları, özgün mimari tasarım, mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, kuru temizleme, bahçe bakımı ve teknik hizmetler, havalimanı transfer hizmeti, su sporları, özel otopark, plaj, bar, restaurant, müstakil plaj ve iskele ve sea shuttle gibi ayrıcalıklarıyla; yaşamı Exquisite yapan standartları Bitez Yalıları’nda sunuyor. Tamamı deniz manzaralı Bitez Yalıları’nın her birinde yaşam terası, yüzme havuzu, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2269 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bitez Yalıları, FB Gayrimenkul Yatırımları ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Akmerkez, İMOB 2011, Ontan Grup, Tema Holding, RadissonBluHotelKayseri, LeventEyüboğlu, RelaxPlus, Emre ÇOLAK, İzzettin Aydın, Pekcan Havuz, Akın Kazançoğlu, CPR, SabihaGökçenHavalimanı, Wiaam Rabah, TÜREB 2014, 36 Ay Vade Dönemi , Çalık Gayrimenkul, KLCİnşaat, Metro Hattı, KEAS, ISK Sodex, Aydın Büyükşehir, Hasan Can Çoker, Ramazan Söğüt, Tahincioğlu Gayrimenklul, Kadincaemlak.com, Yeşil Bina Serfitikası, OCT İnşaat , EnsarElektronik, Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarihi Çarşı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.