Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
01 Haziran 2018, Cuma 10:35:46
Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
Bodrum Bitez’de ayrıcalıklı yaşam alanları sunan Bitez Yalıları, ilk örnek dairesiyle vizyoner mimari anlayışını ve en yeni yapı teknolojilerini sergilerken, tarifsiz lüks hissini deneyimletiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından Bodrum’a kazandırılan seçkin yaşam konsepti Bitez Yalıları Exquisite projesinde ilk örnek daire görücüye çıktı. Vizyoner mimari anlayışve en yeni yeni yapı teknolojileri ile inşa edilen örnek daire, Bitez Yalıları Exquisite projesindeki tarifsiz lüksü vurgulayan yaşam alanları ve nitelikli donanımlarıyla ön plana çıkıyor.

Örnek daire, ayrıcalıklı yaşam standartlarını gözler önüne seriyor

Örnek dairenin her bir metrekaresinde kalitenin, lüksün ve konforun hissedileceğini söyleyen FB Gayrimenkul Yatırımları CEO’su Burak Özyiğit, estetik ve benzersiz bir mimariyi bir araya getirdiklerini belirterek şöyle devam etti: “Denize sıfır 10 bin metrekarelik proje alanında 17 ultra lüks yalıdan oluşan Bitez Yalıları’nın görücüye çıkan örnek dairesinde, tüm detaylar büyük bir özenle ve titizlikle oluşturuldu. Ultra lüks konfor standartları ve seçkin yaşamın her detayını sunan örnek daire, benzersiz mimari tasarımı ve nitelikli donanımlarıyla Bitez Yalıları’ndaki ayrıcalıklı yaşamı gözler önüne seriyor.”

Bitez Yalıları, özgün mimari tasarım, mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, kuru temizleme, bahçe bakımı ve teknik hizmetler, havalimanı transfer hizmeti, su sporları, özel otopark, plaj, bar, restaurant, müstakil plaj ve iskele ve sea shuttle gibi ayrıcalıklarıyla; yaşamı Exquisite yapan standartları Bitez Yalıları’nda sunuyor. Tamamı deniz manzaralı Bitez Yalıları’nın her birinde yaşam terası, yüzme havuzu, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım3756 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bitez Yalıları, FB Gayrimenkul Yatırımları ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kirigamine serisi klima, Evkredisi, Tepe, Kuşadası Marina Otel, Adenkonutları, Yüksek binalar, EvolutionInnotech, Fransız mimar Robert Mallet Stevens, İstanbul Airport City, Arçelik VRS4, BrooklynDream, Bostancı-Kadıköy, Emre Gürcan, Vital Fulya, ERG İnşaat, Murat Türksal, LINK Yapı, MedipolÜniversitesi, Çağan Alpas, Vaillant, WishMoreHotel, MESAKOZ, CerenKumbasar, Tanzanya Aruja, Expert, İspanyol, İntemaAura, Can Elmas, Çakmak Yapı, “Zihni Sinir Ampuller Yarışması”,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.