ODE Yalıtım Eskişehir Üretim Tesisine ‘Yılın Yatırımı’ Ödülü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
ODE Yalıtım Eskişehir Üretim Tesisine ‘Yılın Yatırımı’ Ödülü
01 Haziran 2018, Cuma 10:58:11
ODE Yalıtım Eskişehir Üretim Tesisine ‘Yılın Yatırımı’ Ödülü
Yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdüren ODE, Yalıtım Dergisi tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde, 2017 yılında devreye aldığı Eskişehir üretim tesisi ile “Yılın Yatırımı” ödülü kazandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdüren ODE, Yalıtım Dergisi tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde, 2017 yılında devreye aldığı Eskişehir üretim tesisi ile “Yılın Yatırımı” ödülü kazandı. Tesisin 100 Milyon TL yatırımla hayata geçirildiğini belirten ODE Yalıtım Eskişehir Üretim Direktörü Onur Yıldırım, Eskişehir yatırımlarının, Türkiye’nin ve yalıtım sektörünün geleceğine olan inançlarının bir göstergesi olduğunu söyledi.

Türkiye yalıtım sektörünün “ilklere imza atan” şirketi ODE, Yalıtım Dergisi’nin bu yıl 15’inci kez verdiği Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde, Eskişehir üretim tesisi ile “Yılın Yatırımı” ödülüne layık görüldü. Yaklaşık 3 yıl gibi kısa bir sürede, 100 Milyon TL yatırımla hayata geçirilen tesisin ilk fazı 30.000 m2 kapalı - 75.000 m2 toplam alana sahip. Tesisin birçok kişiye istihdam sağladığını belirten ODE Yalıtım Eskişehir Üretim Direktörü Onur Yıldırım, “Eskişehir üretim tesisimiz, ülkemizin ve sektörümüzün geleceğine olan inancımızın bir göstergesi. Bizi, ülkemizden çıkan global marka olma hedefimize taşıyacak olan bu tesisle, Türkiye’nin adını 5 kıtada duyurmaya devam edeceğiz” dedi. 

Üretim tesisinin 2017 yılı Nisan ayında devreye alındığını belirten Yıldırım, “Tesisimizde, henüz yeni sayılabilecek bir üretim süreci olmasına rağmen büyük başarılara imza atıyoruz. Yıllık 18 milyon metrekare membran üretimi gerçekleştiriyoruz. Bu kapasiteyle de su yalıtımında liderliğe oynuyoruz.” diye vurguladı.  

 “Üretim tesisimizde çevre dostu uygulamalara yer verdik”

“Yılın Yatırımı” ödülü kazanan tesiste çevre dostu uygulamalara yer verdiklerini belirten Onur Yıldırım “Henüz projelendirme safhasındayken; ısıtma, aydınlatma ve atık yaratmama konusunda tedbirlerimizi aldık. Bu konuda ülkemizin en önemli uzman isimleriyle çalışıp, onların birikimlerinden yararlandık. Yangın, çevre koruma ve ısı yalıtımı konusundaki duyarlılığımız projemizin tamamına yansıdı.” diye belirtti. Yıldırım, “Tesisimizin gündüz aydınlatması, doğal aydınlatma malzemesi polikarbon ışıklıklarla sağlanıyor, otomatik duman damperleri de aynı zamanda doğal havalandırma sağlıyor. Oluşabilecek kirli havayı filtre etmek üzere scrubberlar kullanılıyor. Tasarımımızda, fotovoltaik enerji üretimi, led aydınlatma armatürleri, sifonik sistem yağmur suyu deşarjı ve gri su tesisatları gibi çevre dostu uygulamalara da yer veriliyor.” diye ekledi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


575 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ODE Yalıtım, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ODE Yalıtım Eskişehir Üretim Tesisine ‘Yılın Yatırımı’ Ödülü


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SerhanÇetinkaya, OdekPlywood, MuhammedAlyürük, Piri Reis, Y , 2. Yeşil Şehirler Zirvesi, OnaltıDokuz, Doriva, Sur Yapı Corridor, Asl-ı Bahçe, MIPIM 2014, bulaşıkmakinası, Ramazan Gümüştaş, Enver Ünver, Erzincan Refahiye, Bornova, Dragos Konutları, Marble 2015, Bonus, LEGO®, Jim Holthouser, Good Design Award, FigenDumlu, KYKYapıKimyasalları, EBSO, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti, Bursa Halkla İlişkiler Derneği, Rezidor Hotel, javier Del Pozo, Zeki Akbal,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.