Konut tesliminde kilit değiştirmeye son | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Konut tesliminde kilit değiştirmeye son
01 Haziran 2018, Cuma 11:58:05
Konut tesliminde kilit değiştirmeye son
İnşaat projelerindeki konut tesliminin hemen ardından yeni konut sahipleri, güvenlik endişesi nedeniyle kapılarındaki kilidi değiştirme ihtiyacı duyuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnşaat projelerindeki konut tesliminin hemen ardından yeni konut sahipleri, güvenlik endişesi nedeniyle kapılarındaki kilidi değiştirme ihtiyacı duyuyor. Hem inşaat sürecince hem de konut tesliminde yaşanan bu endişeleri geliştirdiği İnşaat Master Silindiri ile ortadan kaldıran yüksek güvenlikli kilitleme sistemlerinde dünya lideri Mul-T-Lock® ile yeni konut sahipleri, kendileri için sunulan benzersiz anahtarlarını bir kez kullandıktan sonra inşaat halindeyken kullanılan anahtarları anında devre dışı bırakıyor ve kilit değişimine gerek kalmıyor.

İnşaat projelerinde tüm konutların tek bir anahtar tarafından açılabildiği kontrol sistemine ana anahtar sistemi adı veriliyor ve inşaat sürecindeyken her konut için farklı anahtarlar yerine tek bir ana anahtarın yeterli olması bu süreçte kolaylık yaratıyor. Bu nedenle konut tesliminin hemen ardından yeni konut sahipleri, güvenlik endişesi nedeniyle kapılarındaki kilidi değiştirme ihtiyacı duyuyor. Yüksek güvenlikli kilitleme sistemlerinde dünya lideri Mul-T-Lock®’un geliştirdiği İnşaat Master Silindiri ile konut tesliminin ardından yeni konut sahipleri, kendilerine sunulan benzersiz anahtarları bir kez kullandıktan sonra inşaat sürecinde kullanılan anahtarlar anında devre dışı kalıyor. Bu sayede yeni konut sahiplerinin güvenlik endişeleri giderilirken kilidin değiştirilmesi gereksinimi de ortadan kalkıyor.

Mul-T-Lock® İnşaat Master Silindiri ile Konut Tesliminde Kilit Değiştirmeye Son

Mul-T-Lock® İnşaat Master Silindiri’nin kullanıldığı inşaat projelerinden konut alanlar, konut tesliminin ardından kendilerine verilen benzersiz anahtarı kullanmaya başladıkları anda kapı kilitlerinin içindeki özel değişim silindirini kolayca aktif hale getirerek inşaat sürecinde kullanılan tüm anahtarların geçerliliğini kaldırabiliyor. Bu süreç geri alınamayacağı veya tersine döndürülemeyeceği için gelecekte sorun yaşama ihtimali de bulunmuyor. Mul-T-Lock® İnşaat Master Silindiri ile inşaat sürecinde ve sonrasında konut güvenliği sağlanarak konut sahiplerinin güvenlik endişeleri gideriliyor ve kilit değiştirme ihtiyacı kalmıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 631 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mul-T-Lock®, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Konut tesliminde kilit değiştirmeye son


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Burgu, Emrah Çakır, Davut Doğan, YılmazÖzcan , Arçelik A.Ş., Varyap Meridian Grand Tower, Mogaz, Smartwire-DT, “Yuvayı Dişi Kuş Yapar” , Yerli Tren, Nurol GYO Mimarlık Öğrencileri Yarışması, Fikirtepe kentsel dönüşüm, BURULAŞ, EmreErkin , ÖmerTürkoğlu, Multibus Diyafon, İsmet Ersoy, İnşaat Koridor Hattı, AyderTurizm, Lydia&Myra, SRCC, Cer Yapı, Efes Antik Kenti, MTG, Flower Show Türkiye, Kavuklar Gayrimenkul, Abdullah Tok’ı, Bilinmeyen Mantolama Detayları, Michael Koszalka, (Robot Control Language),
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.