Cape Bodrum 2018 TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası Ödülü’ne layık görüldü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Cape Bodrum 2018 TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası Ödülü’ne layık görüldü
01 Haziran 2018, Cuma 12:21:51
Cape Bodrum 2018 TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası Ödülü’ne layık görüldü
Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici lokasyonu olan Gündoğan Koyu’nda yer alan Cape Bodrum TripAdvisor® Mükemmellik Sertifikası aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici lokasyonu olan Gündoğan Koyu’nda yer alan Cape Bodrum TripAdvisor® Mükemmellik Sertifikası aldı.Bu yıl sekizincisi verilen sertifika, geçen yıl TripAdvisor’da olağanüstü gezgin yorumları alan işletmelere verilen bir ödül. Mükemmellik Sertifikası, müşterilere sürekli olarak kaliteli deneyim sunan tüm dünyadan konaklama yerleri, restoranlar ve gezilecek yerlere verilmekte.

Misafir memnuniyetinin en büyük ödülü

Dünyanın en büyük seyahat sitesi* olan TripAdvisor tarafından böyle bir ödül almaktan dolayı memnuniyetlerini dile getiren Cape Bodrum Yönetim Kurulu Üyesi Hazal Nasırlıoğlu, “Seyahat tutkunlarının en çok takip ettikleri, alanındaki en geniş işletme kaydına sahip böyle bir kuruluş tarafından ödüllendirilmek bizim için mutluluk verici. Biz de Cape Bodrum olarak hizmet kalitesi, personelin ilgisi, otelimizin konumu, yemeklerin lezzeti, kısacası misafir memnuniyetini tam anlamı ile yaşatabilmemiz sebebiyle bu ödülü aldık. TripAdvisor, 600 milyonu aşkın yorum ve görüşün bulunduğu bir platform. Günümüzde birçok kişi tatile çıkmadan önce gitmeyi düşündüğü yer ya da konaklama tesisleri hakkında bilgiyi internet üzerinden edinmek istiyor ve online rezervasyon kanalları bu süreci çok kolaylaştırmış durumda. İşletmeciler açısından ise online kanallar, potansiyel müşterilere ulaşma metodlarında sektörü yeni bir döneme taşıdı. Online kanallar üzerinden otelimize ulaşıp rezervasyon yapan misafirlerimizin sayısında önemli bir artış var. Ve böylesi önemli bir platformda dünyanın en büyük seyahat sitesinden böyle bir ödül almak da bizlere gurur verdi.” diyerek aldıkları Mükemmellik Sertifikası ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Gündoğan’da yer alan ve farklı kategorilerde 110 odası bulunan Cape Bodrum, eşsiz kumsalı, tümü deniz manzaralı odaları, sonsuzluk havuzu ve denizin renklerini yansıtan cam dış mimarisiyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda yiyecek-içecek, sportif faaliyetler, organizasyonları ile de fark yaratıyor.

TripAdvisor Sektörel Pazarlama Başkan Yardımcısı Heather Leisman da TripAdvisor’ın gezginlerden sürekli olarak övgü dolu yorumlar ve beğeniler alan işletmelere verilen 2018 Mükemmellik Sertifikası kazananlarını duyurmaktan heyecan duyduğunu belirterek “Bu sertifika, müşterilerle etkin şekilde ilgilenen ve gezginlerin mükemmel seyahatlerine karar verip güvenle rezervasyon yaptırmalarına yardımcı olmak için müşteri yorumlarını değerlendiren işletmeleri resmî olarak takdir etmemizin bir aracı.” dedi.

Mükemmellik Sertifikası'nda, gezginlerin 12 aylık dönemde TripAdvisor'da paylaştığı yorum ve görüşlerin kalitesi, sayısı ve güncelliği dikkate alınıyor. Bir işletmenin bu ödülü almaya uygun olması için toplam TripAdvisor baloncuk puanının beş üzerinden en az dört olması, minimum yorum sayısına ulaşmış olması ve TripAdvisor’da en az 12 aydır kayıtlı olması gerekiyor.

*Kaynak: TripAdvisor Siteleri için comScore Media Metrix, tüm dünya genelinde, Kasım 2017
593 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bodrum Yarımadası, Cape Bodrum ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cape Bodrum 2018 TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası Ödülü’ne layık görüldü


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
M. Tevfik Göksü, AntalyaGreenHub , Fiori, CECED, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Başakcity, doğalgaz yatırımı, Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi, GÖKADAProjesi, Kentsel Dönüşüm Sürecinde Bina Yenileme, Hannover Sanayi Fuarı, İngiliz Ideal Stelrad Group (ISG), İmar Emsali, Garant Holding, GKMC, Eyüp Aratay, Caddepark Erenköy, Nef 2, The Grand Tarabya Genel Müdürü Bora Göymen, 2007 Deprem Yönetmeliği, alia, Kayı, MAS-DAF, WWF Dünya Saati k, Ali Sesli, Kayseri Tayyare Fabrikası, Booking.com, Seçkin Satış Ödülü, Rövnak Abdullayev, UltraFuga,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.