Bakyapı yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bakyapı yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak
04 Haziran 2018, Pazartesi 14:29:52
Bakyapı yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak
BAKYAPI, “120 AY VADE FARKI BAKYAPI’dan” KAMPANYASI BAŞLATTI.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul ve konut inşaatı sektörüne kazandırdığı projelerle Türkiye’nin güvenilir markalarından biri olmayı başaran Bakyapı, gerçekleştirdiği kampanyalar aracılığıyla da herkesi ev sahibi yapma misyonunu yerine getiriyor. Bu kapsamda tüm projelerinde sınırlı sayıdaki daireler için başlatılan, “120 Ay Vade Farkı Bakyapı”dan kampanyasıyla, yatırımcılara 120 ay vade farksız taksitlendirme fırsatı sunuyor. Bu adımıyla sektörün canlandırılmasına yönelik görevini yerine getirirken yatırımcılarıyla kurduğu güveni de pekiştiriyor.  "Huzurlu Yaşam Alanları’’ sloganıyla hayata geçirdiği tüm projelerinde bulunduğu bölgeye yüksek katma değer ve prestij katan Bakyapı, destek verdiği ulusal kampanyalar ile tüm kesimleri ev sahibi yapmak için kararlı adımlar atıyor. Bu kapsamda projelerinde yeni başlatılan “120 Ay Vade Farkı Bakyapı’dan” kampanyası da bunun bir örneğini oluşturuyor. Yatırımcıların nitelikli konut projelerine bütçelerini zorlamayacak şekilde ulaşmalarını hedefleyen kampanyada sunulan 120 ay vade farksız taksitli ödeme seçeneği, yatırımcı taleplerini yükseltiyor. 

Veysel Bakgör: “Sektörümüzün canlanması için vazifemizi yapacağız”

Bakyapı olarak her kesimi ev sahibi yapma misyonla sektörde fark yarattıklarını vurgulayan Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “Sektördeki bu duruşumuzu gerçekleştirdiğimiz Ulusal kampanyalarla da destekleme gayreti içerisindeyiz. Bu yıl bir yandan yeni projelerimizin inşaat çalışmalarını sürdürürken diğer yandan satışta olan son projelerimize yönelik kampanyalarımızla da sektörümüzün canlandırılmasına yönelik üzerimize düşen vazifemizi gerçekleştireceğiz” dedi. 

3 ayda 310 daire satışı

2018 yılında başlattıkları Ulusal kampanyanın yatırımcılar tarafından ciddi bir talep gördüğünü kaydeden Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, son olarak düzenledikleri 84 ay vade farkı Bakyapı’dan  kampanyasıyla  3 ayda  310 dairenin satışını tamamladıklarını belirtti.

Sosyal ve toplumsal değerleri ön planda tutan yaklaşımla inşa ettikleri projelerden ev sahibi yaptıkları binlerce aileye yenilerini eklemeyi hedeflediklerini ifade eden Veysel Bakgör, yeni kampanyaları hakkında şu bilgileri paylaştı:

Veysel Bakgör: “Hem yatırımcımız hem sektörümüz hem de ekonomimiz kazanacak.”

“Geçtiğimiz aylarda ülke çapında başlatılan 84 ay vadeli ulusal kampanyaya Bursa’dan destek veren tek firma olarak katıldık. Kampanyanın sonuçları hem yatırımcılarımızı hem de bizi çok memnun etti. Biz de buradan yola çıkarak bu kampanyayı destekleyen yeni bir kampanya başlatmak istedik. 84 ay vade seçeneğini 120 aya çıkardık. Yatırımcılarımız projelerimizde sınırlı sayıdaki daireler için geçerli olan kampanyamız sayesinde bütçelerini zorlamayarak evlerini satın alabilecekler. Hem yatırımcımız hem sektörümüz hem de ekonomimiz kazanacak.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım537 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bakyapı, Veysel Bakgör,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bakyapı yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TheaIQKNX, Meltem Öztaş, NewYorkTimes, Perşembe Pazarı, Hilmi Uytun, Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, TİMDER, İzmir Otomatik Otopark, ER-DO-DER, Modİstanbul, River Plaza, Keten İnşaat Ltd. Şti., İstanbul Haliç Yat Limanı, HalitDumankaya, Memorial, RoyalHalı, Şarj, IF Tasarım Ödülleri 2014, RealEstateStar, TASAM, Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı A.Ş, YusufŞimşek, EMEA Bölgesi, AnkaraGolfkent, Essenora, MahallAnkara, Via Development & Management, Recep Tayyip Erdoğan, Nidakule Bomonti Ofis, Nlogo,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.