OYAK İnşaat’ın Seyrantepe İhalesi’ni “Aşçıoğlu – Yılsan Holding Ortaklığı” Kazandı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
OYAK İnşaat’ın Seyrantepe İhalesi’ni “Aşçıoğlu – Yılsan Holding Ortaklığı” Kazandı
05 Haziran 2018, SALI 15:42:23
OYAK İnşaat’ın Seyrantepe İhalesi’ni “Aşçıoğlu – Yılsan Holding Ortaklığı” Kazandı
OYAK İnşaat tarafından ilk oturumu 14 Mayıs’ta düzenlenen “Seyrantepe Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesinin ikinci oturumunda kazanan, 825 milyon TL bedelle Aşçıoğlu – Yılsan Holding Ortaklığı oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

OYAK İnşaat’ın Seyrantepe’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu yakınındaki 22 bin 444 metrekarelik konut ve ticaret imarlı arsasının ihalesi, gerçekleştirildi.  İhaleyi 825 milyon TL bedelle Aşçıoğlu – Yılsan Holding Ortaklığı kazandı. İhale kapsamında OYAK İnşaat’a ödenecek bedel 330 milyon TL olarak açıklandı.

İrfan Aşçıoğlu: “İstanbul’a ve ülkemize yakışır bir projeyi hayata geçireceğiz”

Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşkın deneyimin adresi Aşçıoğlu’nun Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Aşçıoğlu, yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi:  “Ortağımız Yılsan Holding ile birlikte başta İstanbul olmak üzere ülkemiz adına böylesi önemli bir ihaleyi kazanmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Aşçıoğlu olarak bugüne kadar İstanbul’un önde gelen yerleşim yerlerinde projelere imza attık. Bundan sonraki adımımız ortağımız Yılsan Holding’le birlikte Seyrantepe olacak. Ülkemizin geleceğine ve büyüyen ekonomimize güveniyoruz. Bu doğrultuda Seyrantepe arazisi için projelendirme çalışmalarımızı hızla tamamlayıp İstanbul’a ve ülkemize yakışır bir projeyi daha hayata geçireceğiz.” 

Aşçıoğlu, ortağı Yılsan Holding ile Beykoz’da yeni bir proje geliştireceğini açıklamıştı. İki firma, güçlerini Oyak İnşaat’ın Seyrantepe Arazisi İhalesi için yeniden birleştirdi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım513 kez okunmuştur.


ETİKETLER : OYAK İnşaat, İrfan Aşçıoğlu, Gayrimenkul,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

OYAK İnşaat’ın Seyrantepe İhalesi’ni “Aşçıoğlu – Yılsan Holding Ortaklığı” Kazandı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kombassan Holding, Küçükyalı, Ze Carlos Arara, Hilton HHonors®, Mustafa Kahvecioğlu, EceVahapoğlu, AltınbaşHolding, EulerHermes, Maltepe Dragos, EMİB, Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor Kampüs, Ömür Gürkan Elmalı, T70, pet su şişesi kapağı, İbrahim Bilgiç, Sinan Özkılıç, GaziantepOSB, SchneiderElektrik, Sarphan Park, Sertaş Demir Çelik, Doğuya yatırım, OSBDER, Cüneyt Özdemir, 17Aralık, Eğitim Laboratuvarı, BoschGroup, bariyer, Orhun Çapanoğlu, ErseKablo, WILO Pompa Sistemleri A.Ş.,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.