Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore…
06 Haziran 2018, Carsamba 10:40:20
Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore…
Dore, bu sezonun en gözde rengi… Peki, evinizin dekorasyonunu dore ile tamamlamaya ne dersiniz? Dore rengi detaylarla evinize ya da yazlığınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dore, bu sezonun en gözde rengi… Peki, evinizin dekorasyonunu dore ile tamamlamaya ne dersiniz? Dore rengi detaylarla evinize ya da yazlığınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin Thea Optima serisi, modüler elektrik anahtarı ve prizlerde çok özel dore renk alternatifiyle size bu fırsatı sunuyor. Ayrıca seri, ince hatları ve yalın tasarımı ile de modern bir tarz yaratıyor.    Bazen dekorasyonda detay gibi görünen küçük dokunuşlar, büyük farklar yaratabilir. Elektrik anahtarı ve prizleri ile tasarımda zarafet arayanların tercih ettiği Thea Optima serisi bunun en çarpıcı örneği… Serinin dore rengi elektrik anahtarları, kusursuz bir uyum sergileyerek kullanıldığı her alanda dekorasyona fark katıyor. İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima modüler seriler, ayrıca daha küçük modül ebatlarına sahip olduklarından duvar üzerinde çok daha kısıtlı bir hacimde, daha fazla fonksiyon ortaya koymayı da başarıyor. 

Thea Optima, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımında sunduğu konforla da ayrıcalığını ortaya koyuyor. Rotatif ve vavien dimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çocuk korumalı prizler ile 1M, 2M, 3M, 4M ve 7M; kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor. Tüm bu ürünleri şimdi ihtiyaçlarınıza göre aynı çerçevede bir araya getirerek evinizde ya da ofisinizde kullanmanız mümkün oluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1950 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Thea Optima, Panasonic, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore…


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BulthaupB3, Türk Standardları Enstitüsü, Pronet Güvenlik, Silikonatex, Şahika Grup, Multiplan Yönetim Kurulu Üyesi M. Nazım Yavuz, Deniz Ömür, Secretcv.com, Koramic Yapı Kimyasaları, Sabancı Holding, Crown Deluxe, Anversa, GÜRALP, ISKAV, Cenk Çotur, Nef Kağıthane 03, Boray Köknel , Murat Pınar, Bticino Akıllı Ev Sistemleri, The Starada Tower, İstanbul Finans Zirvesi, Taşınabilir Portatif Mutfak, Cadde 24, Şerafettin Elçi Havalimanı, Pronto Tour, Uğur İkikardeş, EstonYapı, İnanç Kabadayı, say yapı, Çubuklu-Kanlıca,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.