Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore…
06 Haziran 2018, Carsamba 10:40:20
Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore…
Dore, bu sezonun en gözde rengi… Peki, evinizin dekorasyonunu dore ile tamamlamaya ne dersiniz? Dore rengi detaylarla evinize ya da yazlığınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dore, bu sezonun en gözde rengi… Peki, evinizin dekorasyonunu dore ile tamamlamaya ne dersiniz? Dore rengi detaylarla evinize ya da yazlığınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin Thea Optima serisi, modüler elektrik anahtarı ve prizlerde çok özel dore renk alternatifiyle size bu fırsatı sunuyor. Ayrıca seri, ince hatları ve yalın tasarımı ile de modern bir tarz yaratıyor.    Bazen dekorasyonda detay gibi görünen küçük dokunuşlar, büyük farklar yaratabilir. Elektrik anahtarı ve prizleri ile tasarımda zarafet arayanların tercih ettiği Thea Optima serisi bunun en çarpıcı örneği… Serinin dore rengi elektrik anahtarları, kusursuz bir uyum sergileyerek kullanıldığı her alanda dekorasyona fark katıyor. İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima modüler seriler, ayrıca daha küçük modül ebatlarına sahip olduklarından duvar üzerinde çok daha kısıtlı bir hacimde, daha fazla fonksiyon ortaya koymayı da başarıyor. 

Thea Optima, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımında sunduğu konforla da ayrıcalığını ortaya koyuyor. Rotatif ve vavien dimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çocuk korumalı prizler ile 1M, 2M, 3M, 4M ve 7M; kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor. Tüm bu ürünleri şimdi ihtiyaçlarınıza göre aynı çerçevede bir araya getirerek evinizde ya da ofisinizde kullanmanız mümkün oluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2385 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Thea Optima, Panasonic, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Thea Optima İle Bu Yazın Rengi Dore…
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CM Mimarlık, Dumankaya Modern Vadi ve Adres Panorama, “Zihni Sinir Ampuller Yarışması”, DiaMare, Jones Lang LaSalle Türkiye, Şişli-Bomonti, Milas-Bodrum, İngiliz Ideal Stelrad Group, RüzgarEnerjisiBirliği, DTZ Demir&Soyuer , İzmir-Karşıyaka Eğitim, Tansu Öztorun, BabylonÇeşme, RES Anatolia, JDECO, 7. Ulusal Çatı & Cephe Sempozyumu, SunParadise, lojistik, FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış işbirliği, Akılcı Bina Çözümleri, Yılın İş Adamı, TarkanKadooğlu, Akkuş Gayrimenkul, Bayram Şenocak, Murat Pınar, Soyak Siesta Blue, FERKO, TBMM, HydroFresh Çekmecesi, Schwyz Kantonu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.