Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler
06 Haziran 2018, Carsamba 11:42:38
Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler
Mobilya tasarımında evrenselliğe odaklı bakış açısı ve milyonların hayatına dokunan ürün yelpazesiyle Alfemo Kids&Teens, kız ve erkek çocukların hayal gücüne ve farklı kişilik özelliklerine hitap edecek çeşitliliğe sahip, tasarım ürünü çocuk ve bebek koleksiyonu; hem fonksiyonel hem özgün hem de tarz seçenekler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mobilya tasarımında evrenselliğe odaklı bakış açısı ve milyonların hayatına dokunan ürün yelpazesiyle Alfemo Kids&Teens, kız ve erkek çocukların hayal gücüne ve farklı kişilik özelliklerine hitap edecek çeşitliliğe sahip, tasarım ürünü çocuk ve bebek koleksiyonu; hem fonksiyonel hem özgün hem de tarz seçenekler sunuyor.

Odanın İçinde Küçük Bir Ev…

Ev konseptini, beyaz ve pembe renk kombiniyle kız çocuk odalarına taşıyan Micasa Çocuk Odası, küçük prensesleri harikalar diyarında bir yolculuğa çıkarıyor. Dolaptan şifoniyere, çalışma masasından ekstra depolama imkânı sunan kitaplığa ve ilgi çekici perdeli yatak başına kadar taşıdığı çatı detayıyla zengin bir tasarım sunan Micasa, fonksiyonelliğiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yılın trendi İskandinav tasarım çizgisi şimdi bebek odanızda… 

Hayal pembesinin meşe ve beyaz renkle kombinlendiği bebek odasında, lazer ve sticker baskı uygulamaları ile bebek odanız neşeleniyor.

Açık ve kapalı depolama alternatifleri sunan geniş oyuncak dolabı hem çok kullanışlı hem çok eğlenceli…

Çekmece ve oyuncak dolabına sahip büyüyen karyola ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan Nordic Grubu, yazı tahtası ve oyuncak dolabı kombinasyonuyla da ileri bebeklik döneminde çocuğunuzun çizim alışkanlığına etkili bir destek sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2598 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alfemo Kids&Teens, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
X-line, Sassuolo, Deltom, Emlakçı, Namık Ekinci, Depo Alanları, Dedeman Park Levent, İlsur Metşin, Gri Su, hırsız, St. Peterburg, Etileri, Dilay Mobilya, Norton, Peli Parquet, Sunergy, ENTPA, Marina Park , termik santral, Stadyum Mimarları, Tokoz, autopia, ReformHalı, MenderesTürel, Gayrimenkul Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi, EKOS Klinker Tuğla, Batı Mahal, Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, Fortis Sinanlı, Networks,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.