Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169

Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
06 Haziran 2018, Carsamba 15:58:51

Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi. Teknoloji ile konforu yatağa uyarlayan Magni Smartech, uyku sırasında solunum hızı, kalp atışı, kas hareketleri, vücut ısısı, yatış pozisyonu ve uyku süresi gibi farklı kriterlere göre hem yatağın açısını hem de ortamdaki ışığı, sıcaklığı ve gürültü seviyesini en uykun konuma getiriyor. 

Anti Horlama sistemine de sahip olan yatak, sensörleri sayesinde kullanıcının horladığını algılayarak, yatak pozisyonunu otomatik olarak değiştiriyor. “Reading” modu ile uyumadan önce bir şeyler okumak isteyenler için en rahat şekli alan yatak, farklı renkte ortam ışığı seçenekleriyle de yatak odasında terapi etkisi sunuyor. App Store üzerinden indirilen bir uygulama yardımıyla çalışan geleceğin uyku teknolojisine sahip olmak isteyenler, Magniflex markasının Türkiye’deki distribütörü YATCOP’a sipariş verebilirler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2614 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Magniflex, YATCOP,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 


Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CoveringsFuarı, Tepe Güvenlik Mobil, LEED Çevre Dostu Değerlendirme Sistemi, Michel Mossessian, 240 ay vade, NTERMOB, SerkanSevim, Miks, ISO 20000, NidaparkBomontiKule, Platin ödülü, adil baştanoğlu, Levent Çakıroğlu, 212 AVM, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Menekşe Perdi, Safranbolu, Rotto Pride , Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Eğitim Vakfı, Nilüfer Kozikoğlu, Liva Turkuaz, SibBuild 2013 International Building Exhibition, Konutkent, MakyolYaşamBeylikdüzü, Cigs, İTHALAT, Murat Erenoğlu, Marriott Hotel Asia, ihracat, Jerry Yudelson,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.