Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164

Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
06 Haziran 2018, Carsamba 15:58:51

Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi. Teknoloji ile konforu yatağa uyarlayan Magni Smartech, uyku sırasında solunum hızı, kalp atışı, kas hareketleri, vücut ısısı, yatış pozisyonu ve uyku süresi gibi farklı kriterlere göre hem yatağın açısını hem de ortamdaki ışığı, sıcaklığı ve gürültü seviyesini en uykun konuma getiriyor. 

Anti Horlama sistemine de sahip olan yatak, sensörleri sayesinde kullanıcının horladığını algılayarak, yatak pozisyonunu otomatik olarak değiştiriyor. “Reading” modu ile uyumadan önce bir şeyler okumak isteyenler için en rahat şekli alan yatak, farklı renkte ortam ışığı seçenekleriyle de yatak odasında terapi etkisi sunuyor. App Store üzerinden indirilen bir uygulama yardımıyla çalışan geleceğin uyku teknolojisine sahip olmak isteyenler, Magniflex markasının Türkiye’deki distribütörü YATCOP’a sipariş verebilirler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2064 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Magniflex, YATCOP,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 


Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erdemir Grubu, Yeşil Dostu- Green Check, Bodrum Kayrak Serisi, Deloitte, İzocamflex, Baumit CreativTop, HeleniumGarden, 2. Plastik ve Metal Ambalaj Tasarım Yarışması, 2846 Bordeaux, DemirLaVida, Bauma China Fuarı, “Stadium Design & Development”, TMBİnşaatSektörüAnalizi, GebzeOrganizeSanayiBölgesi, BTMOptigreen, ASAT, Polimeks İnşaat şirketi, Otoyol Projesi ÇED, Özgür Ceylan Aytaç, AutomationTürkiye , PCM7S, DiyarbakırOSB, Nihan Urel, müzayede, NefAtaköy, Eclips, ENBE Orkestrası, İnciraltı Yat Limanı Projesi, CFO Summit 2018, 9. Natural Stone Fuarı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.