Duravit'ten Brioso serisi mobilyalarla banyolara rahatlık ve ferahlık geliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Duravit'ten Brioso serisi mobilyalarla banyolara rahatlık ve ferahlık geliyor
07 Haziran 2018, Persembe 15:25:08
Duravit'ten Brioso serisi mobilyalarla banyolara rahatlık ve ferahlık geliyor
Duravit’in banyo mobilyası serisi Brioso, çağdaş tasarımları ve çok çeşitli seçenekleriyle banyo dekorasyonlarında bir yandan esneklik sağlarken, banyonuza yaptığınız yatırımın karşılığını tam olarak almanızı sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Duravit, İtalyanların rahatlık, ferahlık ve yaşama sevincini temsil eden kavramı “Brioso”yu banyolara getirmek için ünlü tasarımcı Christian Werner ile birlikte çalıştı. Brioso serisindeki dolap, aynalı dolap ve ayna çerçevelerinin zarif hatları özellikle göze çarpıyor. Brioso mobilyalarının ayakları ve kulpları isteğe göre gövdeyle aynı renkte, krom veya gerçek ahşap kaplama seçenekleriyle geliyor. Brioso serisi mobilyalar, Vero Air, P3 Comforts, ME by Starck, Starck 3 ve D-Code gibi diğer Duravit ürünleriyle de mükemmel uyum sağlıyor.

Brioso serisinin en çok öne çıkan özelliklerinden biri de, banyolarda esnek ve özgür tasarımların önünü açması. Brioso serisinde 400-1300 mm aralığında beş farklı genişlikte gömme banyo üniteleri, 30 ve 45 mm’lik iki farklı genişlikte tezgahlar, 420 veya 520 mm genişlik seçeneklerinde yüksek ve yarım boy dolaplar ve tek veya çift çekmece seçenekleri yer alıyor.

Brioso serisinde gerçek ahşap, en gözde tonlarda mat veya parlak lakenin de yer aldığı toplam 15 kaplama seçeneği bulunuyor. Dolap yanlarındaki kenar süslemelerinde ise kaplama rengiyle uyum sağlayacak sipariş seçenekleri sayesinde banyolarda ferah bir görünüm ortaya çıkıyor. Mobilyalarla uyum sağlayacak ayna ve ayna dolaplarının üstünde, 60 mm genişliğinde LED kenar aydınlatmaları bulunuyor. Lavabo ışıklandırması, ışık yoğunluğu ayarlama ve buğu giderici dokunmadan gerçekleştirilebiliyor.

Duravit, Brioso serisinde lavabo için de şık bir çözüm sunuyor. Vero Air serisi lavabolar, Brioso c-bonded olarak da geliyor. Duravit patentli bu çözüm sayesinde lavabo, dolap ünitesine pürüzsüz bir şekilde bağlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1941 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Duravit, Brioso serisi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Duravit'ten Brioso serisi mobilyalarla banyolara rahatlık ve ferahlık geliyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER), Haluk Baybek, Klaus Peter Bredfeldt, IMWF, Burghard Vogtherr, CoşkumTürkeli , Viko Artline, hastane inşaatı, Ana Çetin Barajı, 
Warren Buffet, YıldırımYapı, eRELAX, satış noktası, SebaGacemer, Tango Kule, Özcan Uluğ, Abdülkadir Aksu, PointBornovaRezidans, Renklendir hayatı, CT Hukuk Bürosu, Borsa, Plastik İşleme Makineleri Sektör İzleme Raporu, Halk Yatırım Menkul Değerler, Posche Diesign, fiyat, Karmin Life, Seramik Karo Tasarım, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Karşıyaka Yalı, System Fit,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.