Doğtaş ve Kelebek Mobilya “En Değerli 100 Türk Markası” arasında! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Doğtaş ve Kelebek Mobilya “En Değerli 100 Türk Markası” arasında!
08 Haziran 2018, Cuma 15:04:34
Doğtaş ve Kelebek Mobilya “En Değerli 100 Türk Markası” arasında!
Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından açıklanan Haziran raporunda; 2018 yılı “Türkiye’nin En Değerli Markaları 100’ listesinde yer alan Doğtaş Kelebek Mobilya, listenin 84. sırasına oturdu. Doğtaş Kelebek bu yıl da yine mobilya sektöründen listeye giren tek marka oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geçtiğimiz sene listede 87. sırada yer alan Doğtaş Kelebek Mobilya, 2018 sıralamasında üç sıra yükselerek 84. sırada yerini aldı. Türkiye’nin mobilya trendlerine yön veren ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışını benimseyen Doğtaş Kelebek, bu yükselmeyle sektöründe öncü olduğunu bir kez daha gösterdi.

Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, şirketin geçtiğimiz sene gibi 2018 yılına da hızlı başladığını ve 6 ay içinde yeni başarılara imza attığını, önemli bir atılımla sektör ortalamasının üzerinde büyüdüğünü söyledi. Şirket bünyesinde bulunan Doğtaş, Kelebek Mobilya ve yeni yatak markası Lova’nın sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da ülkemizi kalitesi ve modern tasarımıyla öne çıkardığını vurgulayan Serbes: “Müşteriyi işimizin merkezine aldığımız, onların beklenti ve ihtiyaçlarını gözeterek yaptığımız çalışmalar neticesinde aldığımız ödüller bizi zirveye taşıyor. Doğtaş Kelebek olarak perakende sektörü dinamiklerini iyi bilen ve bu doğrultuda hareket eden bir şirketiz. Üretimden satış sonrası destek ekibimize kadar uzanan her iş sürecimizi titizlikle ele alıyoruz.” dedi.

Yıllardır markalaşma adına önemli başarılara imza atıldığına değinen Serbes: “Capital Dergisi’nin düzenlediği Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda; her yıl “Mobilya Sektörünün En Beğenilen Şirketleri” arasında yer alıyoruz.Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda başarı gösteren firmaların dünya çapında seçimini ve tanınmasını sağlayan Superbrands’in yürüttüğü çalışma doğrultusunda, Türkiye’nin süper markalarından olmaya hak kazandık. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan Türkiye’nin En Değerli Markaları-Turkey 100 listesinde de son yıllarda hep basamak atlayarak ve mobilya sektöründen giren tek şirket olarak yer alıyoruz. Bu gelişmeler gurur verici. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı, yatırımcılarımızı, çözüm ortaklarımızı kutluyorum” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


521 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Doğtaş Kelebek, Ersin Serbes,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğtaş ve Kelebek Mobilya “En Değerli 100 Türk Markası” arasında!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BeykonakEvleri, Gelişim Teknik, Varol Civil, Bosch Group, Emlak Konut GYO ve Emlak Planlama İnşaat , Governador Plácido Castelo Stadyumu, ÇengelköyParkEvleri, VA Gayrimenkul Değerleme, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, Avrupa Birliğ, Cityscape Awards, DCafe, 4. Boğaziçi Zirvesi, MatilA.Ş., GOSB, Sarıgöl Kent Konutları, Winer , Tahsin Yılmaz, Sultan Abdülhamid, İbrahim Bilgiç, Ford Cargo İnşaat Serisi, Köse Fabrika, mutfak, Çatı Sanayici ve İşadamları Derneği, Dune, EBRD, YapıDecoor Ankara, RamadaSakarya, Bağcılar, iTower,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.