Cezbedici tasarım, kusursuz performans: “Connect Air Armatür Serisi” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Cezbedici tasarım, kusursuz performans: “Connect Air Armatür Serisi”
08 Haziran 2018, Cuma 15:09:32
Cezbedici tasarım, kusursuz performans:  “Connect Air Armatür Serisi”
Ideal Standard’ın ünlü tasarımcılarından Quadro tarafından tasarlanan Connect Air Armatür Serisi, zarafet ve şıklığı suyla buluşturan kusursuz bir performansa sahip.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Connect Air’in her banyoyla uyumlu farklı ölçülerdeki 5 lt/dk akış hızına sahip lavabo bataryaları, daha ince model alternatifleriyle de fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Özellikle çanak lavabolar ile mükemmel uyum sağlayan yüksek lavabo bataryaları tasarımındaki detaylarla göz dolduruyor. İnce tasarımıyla dikkat çeken Connect Air Slim Armatürler ise benzersiz tasarım ve kusursuz performansı ile banyolarda bütünsel bir çözüm sunuyor.

İncelikte sınırları zorlayan bir tasarım

Serinin 37 mm’den başlayan gövde çapına sahip lavabo bataryaları segmentinin en ince örneklerinden. Seride ayrıca banyo bataryası, duş bataryası, bide bataryası, ankastre banyo, lavabo bataryası ve duş bataryaları da bulunuyor.

Bluestart teknolojisiyle daha fazla su tasarrufu

Connect Air serisinde bulunan “Bluestart” teknolojisine sahip lavabo bataryaları dikkat çekiyor. Bu teknoloji sayesinde batarya kolu orta konumdayken yalnızca soğuk su akıtan batarya gerekenden fazla sıcak su tüketimini önlüyor. Böylelikle hem enerji hem de su tasarrufu sağlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2604 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Connect Air, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cezbedici tasarım, kusursuz performans: “Connect Air Armatür Serisi”
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ELECRAMA, Baba Beni Okula Gönder Kampanyası, EXPOMED, İnşaatveKonutKonferans, Teskon Fuarı, Milano koleksiyonu, Değirmendere Kavşağı, GAD Vakfı, Via Twins, KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli, Tihany, Raif Türk, Kuveyt Oil Company, Kayakla Atlama Kuleleri, Ultrasim® , Diyarbakır-Adıyaman, Hüdevandigar Odunluk Kent Parkı, AGİAD, GS Spor Kulübü, e-Sicil, MarriottHotel, Nusret Cömert, OndörtüçPendik, Kiler Holding, Yönetim Danışmanı, Wintermix, kartela, Tuba Yavuzer, Süper Çeltik, Sağlık turizmi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.