Cezbedici tasarım, kusursuz performans: “Connect Air Armatür Serisi” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Cezbedici tasarım, kusursuz performans: “Connect Air Armatür Serisi”
08 Haziran 2018, Cuma 15:09:32
Cezbedici tasarım, kusursuz performans:  “Connect Air Armatür Serisi”
Ideal Standard’ın ünlü tasarımcılarından Quadro tarafından tasarlanan Connect Air Armatür Serisi, zarafet ve şıklığı suyla buluşturan kusursuz bir performansa sahip.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Connect Air’in her banyoyla uyumlu farklı ölçülerdeki 5 lt/dk akış hızına sahip lavabo bataryaları, daha ince model alternatifleriyle de fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Özellikle çanak lavabolar ile mükemmel uyum sağlayan yüksek lavabo bataryaları tasarımındaki detaylarla göz dolduruyor. İnce tasarımıyla dikkat çeken Connect Air Slim Armatürler ise benzersiz tasarım ve kusursuz performansı ile banyolarda bütünsel bir çözüm sunuyor.

İncelikte sınırları zorlayan bir tasarım

Serinin 37 mm’den başlayan gövde çapına sahip lavabo bataryaları segmentinin en ince örneklerinden. Seride ayrıca banyo bataryası, duş bataryası, bide bataryası, ankastre banyo, lavabo bataryası ve duş bataryaları da bulunuyor.

Bluestart teknolojisiyle daha fazla su tasarrufu

Connect Air serisinde bulunan “Bluestart” teknolojisine sahip lavabo bataryaları dikkat çekiyor. Bu teknoloji sayesinde batarya kolu orta konumdayken yalnızca soğuk su akıtan batarya gerekenden fazla sıcak su tüketimini önlüyor. Böylelikle hem enerji hem de su tasarrufu sağlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2002 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Connect Air, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cezbedici tasarım, kusursuz performans: “Connect Air Armatür Serisi”


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Taş, Saint Petersburg, 3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, KAÇUV, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği, kolektör, Kavaklıdere, Dolphin, Toshiba Corporation, Evim Kadıköy, era şirketler grubu, İrfan Kocabaş, TunaGirsberger, YAPDER, Alman mobilya, PHilton otelleri, MultiTurkey, İŞKUR, WIN Eurasia Automation, AlptekinBaşarır, Haluk Dinçer,  UEVF 2013 – 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı , Buildist, Münevver Yıldız, Ömer Egesel, Osman Sarı, ÜçüncüBoğazKöprüsü, UCLG, Türkiye Elektrik İletim, Cenk Ceylan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.