Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında
08 Haziran 2018, Cuma 15:21:53
Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında
Eşsiz İtalyan tasarımına ve teknolojisine sahip BTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor. MyHOME Otomasyon Sistemi, ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcıyla buluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıran BTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor. 

Enerji tasarrufu

MyHOME ev otomasyon sistemi, ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcıyla buluşturuyor. Kullanıcısına küçük fonksiyonları değiştirebilme olanağı tanıyan MyHome, işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi büyük düzenleme imkanı sunuyor. Sürdürülebilir bir dünya için elektrik ve diğer enerji kaynaklarını en akıllı biçimde kullanabilen ve çevreye duyarlı olan MyHome Otomasyon Sistemi, her odanın sıcaklık derecesini farklı ayarlamanın ötesinde yaşam alanlarındaki enerji tüketimini ölçüyor ve buna göre enerji tasarrufunu sağlamak için yalnızca öncelikli fonksiyonlar çalışmasını sağlıyor.  

İletişim Sistemleri

Modern iletişim sistemleri aracılığıyla yaşam alanlarınızı kontrol etmenizi sağlayan MyHOME ile müzik yayın ve multimedya ekran sayesinde sevdiğiniz bir müzik albümünü evinizin herhangi bir odasında dinleyebilir, kapıdaki konukları görüntüleyebilir, girişlerini kontrol edebilir ve evin farklı bölümlerinden aile fertleriyle görüşebilirsiniz. 

Bus Teknolojisi

Yaşam alanlarınızı kalıcı ve esnek bir elektriksel mimari ile donatan BTicino MyHOME, benzersiz dijital Bus teknolojisinin kullanımı sayesinde, yaşamı daha basit ve işlevsel kılıyor. Bus sistemi üzerine kurulu olarak gerçekleştirilen donanım her türlü konut ve üçüncül alana uygulanabilir olup yenilikçi konfor, güvenlik, enerji tasarrufu, multimedya kontrol ve yerel ya da uzak kontrol çözümleri sunuyor.  Öte yandan Eliot™ programına uyumluluğuyla da göze çarpan MyHOME, önceden tanımlı ısıtma senaryoları, perde-stor, multimedia ve aydınlatma yönetimi ile merkezi kontrol ve izlemeye imkan sağlıyor. Ticari yapılarda da (oteller, ofisler vb) özellikle otellerde yüksek seviyede konfor ve enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan bu yeni nesil anlayış, kullanıcısına dünyanın her yerinden görüntüleme yapabilme, çağrı alabilme ve kapı kilidinizi açabilme imkanı tanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1902 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BTicino MyHOME, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Woolmark Platinum Care Sertifikalı , Bolon, Paris Maratonu, Ümit Güneş, Makyol İnşaat Gayrimenkul ve Turizm, AA Design, Faik Açıkalın, Seka Kağıt Fabrikası, robin’s design, Windowist, Profesyonel yapı kimyasalları, UNICERA Fuarı ve ABD Coverings Fuarı, AkbatıAVYM, KargıKızılırmakHES, OMV Petrol Ofisi, evimleben.com, PaksanAŞ, Uluslararası Asansör Tasarım Yarışması, “Yılın İthalatçısı” , Grand Tarabya Oteli, ofis katları, Beykent, Ragıp Akkurt, ToyaGayrimenkul, GürhanBakırküre, Fertaşİnşaat, DOSTUM, Meydanbey, Design Turkey 2012 Endüstriyel Tasarım Ödülleri, Bloomberg,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.