Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında
08 Haziran 2018, Cuma 15:21:53
Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında
Eşsiz İtalyan tasarımına ve teknolojisine sahip BTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor. MyHOME Otomasyon Sistemi, ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcıyla buluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıran BTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor. 

Enerji tasarrufu

MyHOME ev otomasyon sistemi, ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcıyla buluşturuyor. Kullanıcısına küçük fonksiyonları değiştirebilme olanağı tanıyan MyHome, işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi büyük düzenleme imkanı sunuyor. Sürdürülebilir bir dünya için elektrik ve diğer enerji kaynaklarını en akıllı biçimde kullanabilen ve çevreye duyarlı olan MyHome Otomasyon Sistemi, her odanın sıcaklık derecesini farklı ayarlamanın ötesinde yaşam alanlarındaki enerji tüketimini ölçüyor ve buna göre enerji tasarrufunu sağlamak için yalnızca öncelikli fonksiyonlar çalışmasını sağlıyor.  

İletişim Sistemleri

Modern iletişim sistemleri aracılığıyla yaşam alanlarınızı kontrol etmenizi sağlayan MyHOME ile müzik yayın ve multimedya ekran sayesinde sevdiğiniz bir müzik albümünü evinizin herhangi bir odasında dinleyebilir, kapıdaki konukları görüntüleyebilir, girişlerini kontrol edebilir ve evin farklı bölümlerinden aile fertleriyle görüşebilirsiniz. 

Bus Teknolojisi

Yaşam alanlarınızı kalıcı ve esnek bir elektriksel mimari ile donatan BTicino MyHOME, benzersiz dijital Bus teknolojisinin kullanımı sayesinde, yaşamı daha basit ve işlevsel kılıyor. Bus sistemi üzerine kurulu olarak gerçekleştirilen donanım her türlü konut ve üçüncül alana uygulanabilir olup yenilikçi konfor, güvenlik, enerji tasarrufu, multimedya kontrol ve yerel ya da uzak kontrol çözümleri sunuyor.  Öte yandan Eliot™ programına uyumluluğuyla da göze çarpan MyHOME, önceden tanımlı ısıtma senaryoları, perde-stor, multimedia ve aydınlatma yönetimi ile merkezi kontrol ve izlemeye imkan sağlıyor. Ticari yapılarda da (oteller, ofisler vb) özellikle otellerde yüksek seviyede konfor ve enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan bu yeni nesil anlayış, kullanıcısına dünyanın her yerinden görüntüleme yapabilme, çağrı alabilme ve kapı kilidinizi açabilme imkanı tanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2619 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BTicino MyHOME, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanları bir ‘tık’ ile kontrol altında
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ColdwellBanker, Jebel Çimento Fabrikası, Vildan Kaya, PHILIP Morris, Ruşen Mete Akyüz, Willi Ehle, İzmir Emlak Komisyoncuları Odası, Luxera Bahçelievler, İzzet Ekmekçibaşı, Carrera Serisi, Blumar Projesi, DursunÖzbek, Kadıköy Belediyesi, Gensler, Elio Alonso Vasquez Miranda, AURA Residence, “Çocuklar önce ArenaPark’a sonra okula” , Muzaffer Külcü, KüreselIsınma, Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. , Ahmet Kınay, CitySpa, Barry Cook, Keten İnşaat A.Ş., Empera, Nihat YILDIRIM, Doç. Dr. A. Beyhan Özdemir, Las Vegas, Bekir Bozdağ, Mahir Çipil,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.