Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu
11 Haziran 2018, Pazartesi 14:22:16
Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu
Pompa ve pompa sistemleri pazarının lider markası Wilo, Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenen 22. Uluslararası Ekonomi Forumu'nda tüm dikkatleri üzerinde topladı. İş dünyasından pek çok üst düzey temsilcinin boy gösterdiği etkinlikte Wilo, Rusya'daki iş faaliyetlerinin stratejisini sunan 6 seçkin şirket arasında yer aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Rusya’nın St. Petersburg kentinde 24-26 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşen 22. Uluslararası Ekonomik Forumu’nda dünyanın dev şirketlerinden temsilciler bir araya geldi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 40'ın üzerinde CEO'yu davet ettiği etkinlikte, gelişen pazarlar ve tüm dünyayı ilgilendiren ekonomik konular görüşüldü. Toplantının katılımcıları arasından altı şirketin CEO’su Rusya'daki iş faaliyetlerinin stratejik yaklaşımını sundu. Wilo Grubu Başkanı ve CEO'su Oliver Hermes de bu altı lider arasında yer aldı.

Oliver Hermes yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Wilo’nun en önemli pazarlarından biri olan Rusya'da 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. Buradaki yatırımlarımızı sürekli artırıyoruz. Şu anda Rusya’da yerelleştirme stratejimizi uyguluyoruz. Yerelleştirme stratejisiyle, Rusya'dan Avrasya Ekonomik Birliği'ne ve diğer üçüncü ülkelere ihracat faaliyetlerini hızlandırmayı hedefliyoruz.” Oliver Hermes’in yanı sıra, Toyota, Shell ve Huawei markalarının üst düzey yöneticileri de toplantıya katılarak, büyüme ve yatırım planlarını paylaştı. İş dünyasının ve ekonominin nabzının tutulduğu 22. Uluslararası Ekonomik Forumu’nda, 143 ülkeden 17 binden fazla katılımcı bir araya geldi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 576 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Wilo, Rusya, Oliver Hermes, St. Petersburg,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KuyaşGayrimenkul, İmar Yönetmeliği, Ersin Turgut, RantsalDönüşüm, Panorama Life, pompa, ACE of M.I.C.E., Konut vergisi, SpradonVadi, UVC, FairmontQuasarİstanbul, Aliağa-Menderes Banliyö Sistemi, Ali Soyer, Hayal Olcay, Kızılcahamam Çam Otel, NGGrubu, “Diamante”, AyvazAkademi, GaziÇelik, DoğaŞehircilik, kanu, BereketEnerji, Uğur Erdener, Pera Palas, evko, Yusuf Kınay, Seranit Cersaie, İnanç Vakfı, Siltaş Marina, Ayvaz A.Ş. Serhan Alpagut,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.