Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon
11 Haziran 2018, Pazartesi 14:50:53
Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon
Tasarımın hayata dokunan her alanında ürünleriyle dikkat çeken Peli Parke, Wood Koleksiyonu toprak, kahve ve kremin eşsiz ahşap dokularıyla mekanlarınıza değer katacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Zengin ürün gamı ve hizmetleriyle sektörün önemli oyuncularından Peli Parke’nin koleksiyonları içinde yer alan Wood Koleksiyonu iç mekanlara inovatif çözümler sunuyor.

 

Dayanıklılığı ve kolay temizlenme özelliği olan koleksiyon yüzeyindeki gerçeğe yakın ahşap görünümü ile mekanlarınızı, zevkinize göre tasarlamanıza imkan tanıyor. 15 farklı dekoru ve üç ayrı ahşap karakteri bulunan Wood Koleksiyon kilit sistemi ve kolay döşenebilme özelliğinin yanı sıra, koleksiyonu lamine parkeye yaklaştıran kalınlığı, genişliği ve yüzey dokusu ile yapı sektörüne alternatif ve pratik çözümler getiriyor. Koleksiyon ayrıca 14 cm genişlik ve 10 mm kalınlığı ile zeminde ısı izolasyonuna da yardımcı olma özelliğini barındırıyor.

PRATİK, ESTETİK, DAYANIKLI

Türkiye’de zemin sektöründe hiçbir firmada bulunmayan UNIFIT Contalı Kilit Sistemi sayesinde herkesin kolayca uygulayabileceği koleksiyon yapı marketlerde DO IT YOURSELF sloganıyla öne çıkıyor. Birçok konuda sektöre öncülük yapan Peli Parke’nin Wood Koleksiyonu’nu, koleksiyonla uyumlu Peli DK dekoratif iç mekan kapıları ve süpürgelikleriyle tercih edildiğinde mekanlarda bütünlük sağlıyor.

Doğal ahşabın sıcak tonlarını içinde barındıran bu zengin koleksiyon mekanlarınızı yeni sezona hazırlarken doğa en samimi haliyle yaşam alanlarınıza taşınacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2578 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli Parke,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Konut Hesabı, Türkiye Bilişim Derneği, Omurga Yapı, Lübnan, Siemens Audiology Solutions, Gana, İkikardeş Otomotiv, Como Kültür Departmanı, Gaziantep Forum Avm, taksil, Sındırgı Belediyesi, Magnus, İnovatif, Mecicidiyeköy, ŞahinÖzkan, SancaktepeAda, ETS Grubu, Prime Mall AVM, Tepe Güvenlik Mobil, Doğuş Gayrimenkul, Huriye Boydak Koleji, VitrA&Artema, Koton, İZODER Isı Yalıtım, Merk Solar, DubaiCityscape , Viaport, İlker Ayrık, Quartz Group, Cordella Tuzla,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.