ABD Vatandaşı Yapan Proje’nin Türkiye’de Satışı Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
ABD Vatandaşı Yapan Proje’nin Türkiye’de Satışı Başladı
11 Haziran 2018, Pazartesi 15:02:25
ABD Vatandaşı Yapan Proje’nin Türkiye’de Satışı Başladı
Yurtdışı emlak fonu yatırımı konusunda yeni nesil gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, yüzde 100 Türk şirketi VESTA GLOBAL, Green Card ve Golden Visa alımını sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcı ile buluşturuyor. Amerika’da hayata geçirilen Thompson Hotel San Antonio EB-5 projesinin Türkiye temsilcisi olan şirket, projenin Türkiye satışını yapıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yurt dışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkul yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde danışmanlık hizmeti veren VESTA GLOBAL, ABD ve Avrupa vatandaşlığı sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcıya sunuyor. Houston’da hayata geçirilen Thompson Hotel San Antonio EB-5 projesinin Türkiye temsilcisi olan şirket, önümüzdeki günlerde projenin Türkiye lansmanını yapacak.

Bugüne kadar 10’un üzerinde projenin tam kapsamlı pazarlama ve satış faaliyetlerini üstlendiler

Sektörün 15 yıllık deneyimli isimleri Teuta Narazan ve V.Armağan Akyüz tarafından kurulan VESTA GLOBAL, ayrıca inşaat ve yatırım firmalarına yurt içi ve yurtdışındaki gayrimenkul projelerinde, projenin geliştirilmesinden, pazarlama ve satış danışmanlığına, yurtdışı satış kanallarının oluşturulmasına kadar anahtar teslim çözümler de sunuyor.  ABD, İngiltere, Almanya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan başta olmak üzere global boyutta hizmet veren VESTA GLOBAL, Varyap’ın Atina’daki ilk yatırımı olan “Varyap Akropoli” projesinin de bütün Satış ve Pazarlamasını yürütüyor. Bugüne kadar 10’un üzerinde projenin tam kapsamlı pazarlama ve satış faaliyetlerini üstlenen şirket, gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı getirdi. 

Narazan; “Green Card ve Golden Visa’da yüzde 100 başarı oranı sağladık”

Bugün dünyanın birçok farklı kentinde müşterilerine hizmet verdiklerini belirten VESTA GLOBAL Kurucu Ortağı Teuta Narazan, “Şirket olarak iki alanda hizmet veriyoruz; bunlardan ilki ticari ve bireysel gayrimenkul yatırımları ikincisi ise yatırım yolu ile başvurulan oturma izni ve vatandaşlık başvuruları. Bu kadar çeşitli ülke ile bağlantıyı sağlayan tek Türk şirketi olma özelliği taşıyoruz. VESTA GLOBAL olarak sunduğumuz hizmet gayrimenkul satışı sonrasında ya da yatırım yapıldıktan sonra bitmiyor. Yatırımcılarımıza verdiğimiz hizmetler uzun yıllardır devam ediyor. Farklı disiplinlerden edindiğimiz deneyimi ve yeni nesil sürdürebilir gayrimenkul danışmanlık anlayışı ile birleştirerek, Green Card ve Golden Visa için yatırım yapan müşterilerimiz arasında bugüne kadar yüzde 100 başarı oranı ile dönüş aldık” dedi.

Narazan; “EB-5 vizesine Avrupa’da en fazla yatırım Türkiye’den yapılıyor”

Türkiye’den yurtdışına yatırım yapanların sayısı gün geçtikçe arttığının altını çizen Narazan, “Türk yatırımcıların en çok tercih ettiği ülkelerin başında Yunanistan, Portekiz ve İspanya geliyor. Çünkü bu ülkeler 2012 yılında açıkladıkları Golden Visa programları ile gayrimenkul yatırımı yapanlara aynı zamanda oturma ve çalışma izni, gerekli koşullar sağlandığında ise vatandaşlık hakkı tanıyor. Hem ülkelerin yakınlığı hem ülkede aynı anda geniş haklara sahip olma fırsatından yararlanmak isteyen Türk sayısı oldukça yüksek. Örneğin, Portekiz’e en çok yatırım yapan ülkeler arasında Türkiye 2’inci sırada yer alıyor. Dünya genelinde ise en çok Çinliler ve Brezilyalılar yatırımcı vizelerine başvururken EB-5 vizesine Avrupa’da en fazla yatırım Türkiye’den yapılıyor. Son 1,5 yıldır Türkiye’de düşen emlak fiyatlarının aksine akıllı yurtdışı yatırımları ile yüksek kira getirisi elde etmek çok mümkün. Golden Visa ülkelerinde Euro ile kira getirisine artı olarak birçok farklı avantaj var” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım541 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VESTA GLOBAL, ABD, proje,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ABD Vatandaşı Yapan Proje’nin Türkiye’de Satışı Başladı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Otoport, Trakya Elektrik Dağıtım, SoyakSiestaOxygen, Göksupark, 216Butik, inşaatmalzemeleriendeksi, Optimum Outlet, Zam, Darling New , Sembol, Ethisphere Institute, Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme, Evomax, Global Yatırım Holding, Birkan Çetiner, Silopi Elektrik, Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı A.Ş, Green Office Programı, Başakşehir Devlet Hastanesi, SHEE, Marshall Masterpro, Silivri Golf Club & Country, E1Gayrimenkul, “Colours & Texture Design Centre”, Global MD, Nadir Erbil, Banu Evleri, Suudi Prens Bandar Bin Mohammed Bin Abdulrahman, Enjoy, ContourCrafting,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.