DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor
12 Haziran 2018, SALI 14:40:48
DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor
DYO’nun insan sağlığına ve çevreye dost ürünü Hidrolux; kokusuz, örtücü, sararmaz, darbe ve çizimlere karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyada ve Türkiye’de çevresel faktörler ve sürdürülebilirliğin önemi giderek artarken, Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO bu alandaki çözümleri ile de farkını ortaya koyuyor. DYO’nun kokusuz, insan sağlığına ve çevreye dost ürünü Hidrolux; ahşap, metal yüzeyler ve duvarlara su bazlı ortak çözümler sunuyor. 


Sentetik boyaların gösterdiği performansın üzerine eklenen üstün özellikleri ile pek çok avantajı üzerinde taşıyan Hidrolux, su ile silinmeye dayanıklı, örtücü, darbe ve çizimlere karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Akrilik emülsiyon esaslı Hidrolux, uygulandığı yüzeye parlak bir görünüm kazandırırken zamanla sararma yapmadığı için beklentileri bir adım öteye taşıyor.


Ahşap, metal ve duvar yüzeylerde son kat boya olarak kullanılabilen ürün, uygulama sonrasında herhangi bir koku bırakmadığı için boyama sonrasında mekânlarda hayat kaldığı yerden devam ediyor. Hidrolux ile ahşap, metal yüzey ve duvarlar estetik, sağlık ve doğallık ile buluşuyor. 


Hidrolux’u tercih edenler, DYO’nun klasiğe dönüşmüş renklerinin yanı sıra binlerce renk seçeneği sunan DYO Renk Pınarı sayesinde kendi özel renklerini de oluşturabiliyor. Hidrolux ve DYO’nun diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.dyo.com.tr’yi ziyaret edebilir.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


489 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DYO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
yapı denetim, Suudi Prens Bandar Bin Mohammed Bin Abdulrahman, EMBARQ , Dubai Middle East Electricity fuarı, Onat Öktem , kış koleksiyonu, Cityscape2015, Kampüssaray, Dorçe Prefabrik, Innovia Park, Doğanlar Yatırım Holding, Vista Serisi IP, FeraGrup, Beymen Mağaza, Sie, Ferroli, ComfortPlusInverter, Iglo Architects, Derviş Eroğlu, JPO, Çetinsaya, ideal, Varyap Grand Tower, Murat Ağır Nakliyat yetkilisi Ramazan Şimşir, (RBS), Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği , Türkiye İhracatçılar Meclisi, PureRain, Blue Jel Air, icraAnaliz.com,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.