Babacan Holding'ten Dev Bayram Kampanyası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Babacan Holding'ten Dev Bayram Kampanyası
12 Haziran 2018, SALI 16:12:07
Babacan Holding'ten Dev Bayram Kampanyası
Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılması hedefiyle gerçekleştirilen %20 indirim 0,98 vade farkı Ulusal Kampanya’sına en büyük desteklerden birini sağlayan Babacan Holding, Bayrama özel sunduğu kampanya ile de bu desteği zirveye taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılması hedefiyle gerçekleştirilen %20 indirim 0,98 vade farkı Ulusal Kampanya’sına en büyük desteklerden birini sağlayan Babacan Holding, Bayrama özel sunduğu kampanya ile de bu desteği zirveye taşıyor. Bayram kampanyası kapsamında Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire alan herkese sıfır peşinat %20 indirimin yanında 30 bin TL değerinde bir yıllık özel okul eğitimi hediye ediliyor. Dev fırsattan yararlanmak isteyenler Babacan Premium Projesi’nden 319.000 TL'ye, Port Royal projesinden de 341.000 TL 'ye ev sahibi olabilirler.

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandıran Babacan Holding, sunduğu kampanyalarıyla da yatırımcıları güvenilir ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturmayı sürdürüyor. Bu sayede konut alıcılarını yatırıma sevk ederken onlara sunduğu sürprizlerle de bütçelerini destekliyor. Ulusal Kampanya’ya sağladığı destekle yatırımcılar tarafından ciddi bir taleple karşılaşan holding, bu kampanya sürerken yeni bir kampanyayı daha hayata geçirdi.

Bayrama Özel Büyük Kampanya

Bayrama özel olarak sunulan kampanya kapsamında, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire alan herkese Babacan Premium Projesi içerisinde yer alan Medicana Eğitim Grubu- MBA Okulları’ndan 30 bin TL değerinde bir yıllık özel okul eğitimi hediye ediliyor. Haziran sonuna kadar sürecek kampanya ile yatırımcılar sıfır peşinat %20 indirim fırsatıyla aynı zamanda hem konut hem de eğitim yatırımında bulunabilecekler. Bayram kampanyası kapsamında Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire alan herkese dev indirimin yanında 30 bin TL değerinde bir yıllık özel okul eğitimi hediye ediliyor.

Mehmet Babacan: “Yatırımcılarımız bir taşla iki kuş vuracak”

Sektöre kazandırdıkları benzersiz kampanyalarla konut alıcılarını avantajlı yatırım fırsatıyla buluşturduklarını hatırlatan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Ulusal Kampanya devam ederken sundukları bayram kampanyasıyla da yatırımcıların bir taşla iki kuş vuracaklarını söyledi. Babacan konuya ilişkin şu bilgileri verdi: “Sadece özel gün ve bayramlarda değil her dönemde hayata geçirdiğimiz kampanyalarla yatırımcılarımızla kurduğumuz dostluğu pekiştiriyoruz. Bayram kampanyamız ile de onların bütçelerini destekleyerek hem konut hem de eğitim yatırımı gerçekleştirmelerini olanaklı kılıyoruz. Bu kapsamda tüm projelerimizden konut alan tüm yatırımcılarımıza bir yıllık özel okul hediye ederek onların bütçelerine destek oluyoruz. Dev fırsattan yararlanmak isteyenler Babacan Premium Projesi’nden 319.000 TL'ye, Port royal projesinden de 341.000 TL 'ye ev sahibi olabilirler.’’

Satış Ofislerinde Bayram Kampanyası Yoğunluğu

Devam eden Ulusal Kampanya nedeniyle satış ofislerinde yaşanan yoğunluğun, bayram kampanyası ile daha da artacağına inandıklarını kaydeden Babacan, ”Bu nedenle önlemimizi aldık. Personelimiz kampanya süresince yatırımcılarımızın taleplerini hızlıca karşılamak adına satış ofislerimizde hazır bulunacaklar. Ulusal Kampanya dönemini de içine alan bu kampanya sürecinde satışlarımızdaki yoğunluk hız kazanacak. Bu dönemde tüm yatırımcılarımızla tek tek özenle ilgilenerek onların güvenilir konuta ulaşmaları için çaba sarf edeceğiz. Sıfır peşinat, %20 indirim ve 30 bin TL değerinde bir yıllık eğitim desteği kaçırılmayacak büyük bir fırsat” diye açıkladı.

BAYRAM KAMPANYASINDA YER ALAN PROJELER

Babacan Premium

Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri

Konut adeti: 1010

Teslim Tarihi: İlk teslimler Ağustos 2018’de başlıyor

Babacan Port Royal

Lokasyon: Küçükçekmece E-5 Üzeri

Konut adeti: 814

Teslim Tarihi: Eylül 2019

KAYNAK: İnşaat&Yatırım493 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, Mehmet Babacan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan Holding'ten Dev Bayram Kampanyası


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Haluk Karabel, Uluslararası Müteahhitler Birlikleri Konfederasyonu, Vedat Yazar, Selanik Limanı, SestosKoltukTakımı, Titan, Sinop Organize Sanayi Bölgesi, 59, IşınKaraca, Sembol Projesi, Mari Rezidans, LEED EB O&M , Yeşilray Hattı, Alkoçlar, Cağaloğlu , Türk Ekonomi Bankası, Viatrans – Meydanbey, Dow Chemical Company, Evani Showroom, Akkuş İnşaat, Hilton Istanbul, MetinSancak, CIS, MesaÇamlıca , Vivian Behar, Otherways Management & Consulting Association, Oxygen Evleri, Derin Design, Föy İnşaat, Metro,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.