Daire Kartal kampanyayı babalar için yüzde 30’a çıkardı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Daire Kartal kampanyayı babalar için yüzde 30’a çıkardı
18 Haziran 2018, Pazartesi 14:04:58
Daire Kartal kampanyayı babalar için yüzde 30’a çıkardı
Sektörün öncü firmalarının başlattığı kampanya 30 Haziran’a kadar uzatıldı. Bodur Gayrimenkul bu kampanyayı bir adım daha ileri taşıdı. Daire Kartal’da Babalar Günü’ne özel 24 Haziran'a kadar geçerli yüzde 30 indirimle ev almak ve hemen taşınmak mümkün.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

KDV, tapu harcı ve kamu bankalarında konut kredi faizlerinde indirim kararı sektörde büyük bir hareketlilik yarattı. Bodur Gayrimenkul’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda güçlü firmanın 15 Mayıs’ta harekete geçerek başlattığı güçbirliği kampanyası 30 Haziran’a uzatıldı.

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesinde yüzde 20 indirim, 120 ay 0.98 faiz kampanyasını bir adım ileri taşıyarak Babalar Günü’ne özel 24 Haziran’a kadar geçerli olmak üzere yüzde 30 indirim ile 242 bin TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “GYODER, İNDER ve KONUTDER üyeleri olarak 15 Mayıs’ta başlattığımız güçbirliği kampanyası yoğun talep sebebiyle ortak kararla 30 Haziran'a kadar uzatıldı. Daire Kartal’da Babalar Günü’ne özel 24 Haziran’a kadar yüzde 30 indirim fırsatı sunuyoruz. Hemen teslim ve hemen kiralama avantajı bulunan projemizde ev alacaklar ayrıca taksitlerini kira ile ödeme avantajına da sahip oluyor” diye konuştu.

Daire Kartal’da yaşamın her aşamasında tasarruf ve verimlilik

Bodur Gayrimenkul’ün Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği Daire Kartal projesinde 1+1 ve 2+1 seçeneklerinde toplam 244 daire yer alıyor. Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik Ödülü olan Leed Gold Sertifikasını alan Daire Kartal, yaşamın her aşamasında tasarruf ve verimlilik sunuyor.

Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri ‘Daire Kartal’da

Kale Grubu’nun kale rezidansı Daire Kartal projesinde Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor.

Metroya sadece 350 metre uzaklıkta

Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km mesafede yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2811 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kale Grubu, Daire Kartal, Bodur Gayrimenkul,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daire Kartal kampanyayı babalar için yüzde 30’a çıkardı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Türkiye Seramik Federasyonu, Makyol Yaşam Parkı, JW Marriott Hotel Ankara, HeafeyGroup, Kamerun, eğitim, KemalKılıçdaroğlu, OlimpaParkPlus, Highly commended Hotel Architecture - Europe, Büyükşehir, Murat Ağır Nakliyat, ViaportMarinaOtel, İlci, Keten İnşaat A.Ş., Akca İskele, Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı, Çilingir Mortgage , Yüksek Güvenilir Silindir, Biyoçeşitlilik Proje Yarışması, Reha Medin, Dünya Turizm Günü, NevzatTarhan, WIN EURASIA Automation Fuarı, Muzaffer Beyaz, Soyak Siesta Oxygen, Telamor, Sudi Arabistan Krallığı, Kale Anahtarcılar Kulübü, AğaoğluŞirketlerGrubu, İSTMarine,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.