Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor!
19 Haziran 2018, SALI 09:41:28
Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor!
Decovita’nın yeni serisi Mediterranean’da, gerçek ahşap ve doğal taştan ayırt edilemeyen dokular, özgün tasarımlarla buluşuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Decovita Seramik, yeni serisi Mediterranean ile Akdeniz’in masmavi denizini, uçsuz bucaksız yeşilini, yakıcı güneşini ve seyrine doyum olmayan yağmurlarını seramik karolara yansıtıyor. Farklı yüzey ve doku seçenekleriyle hem iç mekanlarda hem de bahçe, havuz kenarı gibi dış alanlarda kullanılabilen seramikler, mavinin hakim olduğu tonları, çiçek, suluboya ve su damlası gibi iç açıcı desenleriyle dört mevsim yazı yaşatıyor. Doğadan aldığı ilhamı trendleri belirleyen tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni serisi Mediterranean ile Akdeniz insanlarına özgü sonsuz neşeyi, bölgenin sıcak atmosferiyle harmanlayarak yaşam alanlarına taşıyor.

Mediterranean serisinde, huzur ve güvenin rengi mavi başta olmak üzere, doğadan çarpıcı tonlar özgün desenlerle yansıtılıyor. Çiçek, suluboya ve su damlası tasarımlarıyla üç boyutlu bir görünüm kazanan seramik karolar, mekanları geniş ve ferah gösteriyor. Akdeniz’in gökyüzüne uzanan uçsuz bucaksız ormanlarıyla pırıl pırıl denizini buluşturan seri, bakmaya doyum olmayan bir tablo güzelliğiyle hayranlık uyandırıyor. Farklı doku ve yüzeylere yer verilen seri, iç mekanların yanı sıra, suya ve mevsim koşullarına dayanıklılıklarıyla bahçe ve havuz kenarında da uygulanabiliyor. Gerçek doğal taş ve ahşaptan ayırt edilemeyen karolar, seramik sanatının en zarif örneklerini sunuyor.

Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak kullanılabilen Mediterranean serisi, 20x180’den 60x120 cm’ye uzanan farklı ebatlarıyla her mekana eşsiz uyum sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2355 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ahmet Taçyıldız, Esma Sultan Yalısı, İstanbulAydınÜniversitesi, Middle East Electricity, www.soupertweet.com/legrand , DAP Z Ofis, Enerji verimlilği, alt yapı devrimi, Selçuk Üniversitesi, Creavit piyano, Soğuksu, Soner Çetinkaya, Fatoş Yürür, intema mutfak, Zingat.com, Erzurum AVM, Küresel İklim Değişikliği, Bahadır Kayan, Doğa Madencilik, Euphoria Cube, Hydepark Library, Marine Facade, Güney Afrika, ISK SODEX İstanbul 2016, Faik Öztunç, PHA 2000 ve PHB 3000, EzgiTemoçin, Taş Mektep, IF Product Design Award, MAKTEK 2018 ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.