Seramiksan Standartları Yükseltiyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Seramiksan Standartları Yükseltiyor
19 Haziran 2018, SALI 09:46:53
Seramiksan Standartları Yükseltiyor
Seramiksan’ın tüm dış mekanlar için özel olarak ürettiği yeni 20 mm Outdoor Koleksiyonu, alışılmışın dışında ebatları ve sahip olduğu yüksek teknik yeterliliği ile bir seramikten daha fazlasını sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramiksan, dış mekanlarda kullanım için özel olarak ürettiği Outdoor Koleksiyonuyla yine bir ilke imza atıyor. Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından 120 x 120, 40 x120 ebatlarında ve 20 mm kalınlığında üretilen koleksiyon, fonksiyonelliği ve colored body (renkli gövde) üretilmesiyle standartları yükseltiyor.

Uzun ömürlü ve yüksek performans özelliğiyle dikkat çeken outdoor koleksiyonu fonksiyonun ön planda olduğu kamusal ve ticari alanlara profesyonel çözümler sunuyor. Yangına ve yüksek sıcaklığa dayanımı, tuz, klor ve temizlik kimyasallarından etkilenmemesi, kırılmaya ve çatlamaya karşı yüksek dayanım ile zorlu koşullarda ilk günkü görünümünü koruyor.

Uygulamada da yenilikçi çözümler getiren porselen karolar; garaj, otopark, havalimanı, bahçe, teras,plaj, havuz kenarları, ticari mekanlar, Avm gibi kayma riski olan yoğun aşınmanın olduğu zeminlerde yapıştırıcı, derz ve döşeme işçiliği gerektirmeden direkt çim, çakıl ve kum üzerine hızlı ve pratik şekilde uygulanabiliyor.

Doğal taş ve ahşabın tüm renklerinde üretilebilen koleksiyon gövdesi renkli olarak (colored body) üretilmesiyle de gerçekçi görünüm isteyenlerin tercihi oluyor. Koleksiyonda Resolute, Quarzite, Hardy, Belgium Stone, Sagano yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2323 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Seramiksan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Seramiksan Standartları Yükseltiyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tivnikli, Metrocity AVM, Komet Momet, Colormix, Nükleer, Kol, Karre Style, @LegrandTR, Sarphan Park, Haldun Dormen, Çamlıdere Baraj Gölü, Avaza Kongre Merkezi, Ede Tower, Kahramanmaraş Kuyumcular Odası, Cem Nazif Yalçın, Los Angeles, Şehir Otelciliği, İstanbul Afet Önleme ve Eğitim Merkezi , Ege Yapı İstanbul, CoolTouch®, Paşabahçe, Sürdürülebilir Tüketim ve Üretim, DamlaKARTALKANAT, Adana Mutfak Festivali, Saba, Honeywell Black, Sarıgöl Kent Konutları, Royal Garden Kartal, SedatÖzsoy, ProGrip ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.