Seramiksan Standartları Yükseltiyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Seramiksan Standartları Yükseltiyor
19 Haziran 2018, SALI 09:46:53
Seramiksan Standartları Yükseltiyor
Seramiksan’ın tüm dış mekanlar için özel olarak ürettiği yeni 20 mm Outdoor Koleksiyonu, alışılmışın dışında ebatları ve sahip olduğu yüksek teknik yeterliliği ile bir seramikten daha fazlasını sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramiksan, dış mekanlarda kullanım için özel olarak ürettiği Outdoor Koleksiyonuyla yine bir ilke imza atıyor. Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından 120 x 120, 40 x120 ebatlarında ve 20 mm kalınlığında üretilen koleksiyon, fonksiyonelliği ve colored body (renkli gövde) üretilmesiyle standartları yükseltiyor.

Uzun ömürlü ve yüksek performans özelliğiyle dikkat çeken outdoor koleksiyonu fonksiyonun ön planda olduğu kamusal ve ticari alanlara profesyonel çözümler sunuyor. Yangına ve yüksek sıcaklığa dayanımı, tuz, klor ve temizlik kimyasallarından etkilenmemesi, kırılmaya ve çatlamaya karşı yüksek dayanım ile zorlu koşullarda ilk günkü görünümünü koruyor.

Uygulamada da yenilikçi çözümler getiren porselen karolar; garaj, otopark, havalimanı, bahçe, teras,plaj, havuz kenarları, ticari mekanlar, Avm gibi kayma riski olan yoğun aşınmanın olduğu zeminlerde yapıştırıcı, derz ve döşeme işçiliği gerektirmeden direkt çim, çakıl ve kum üzerine hızlı ve pratik şekilde uygulanabiliyor.

Doğal taş ve ahşabın tüm renklerinde üretilebilen koleksiyon gövdesi renkli olarak (colored body) üretilmesiyle de gerçekçi görünüm isteyenlerin tercihi oluyor. Koleksiyonda Resolute, Quarzite, Hardy, Belgium Stone, Sagano yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2405 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Seramiksan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Seramiksan Standartları Yükseltiyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AVA Digital Awards, Nihat TUNALI, Moroccan, ÇESBEM, İzmir/Güzelbahçe, AGTConstruction, AyparkResidence, Kahramanmaraş, geri dönüşüm, 
BozüyükDevletHastanesi, Custom Design koleksiyonu, MEC, Manisa Akhisar, AkşanProkarGayrimenkul, Trendist Ataşehir, Ukra Yapı, ACE of M.I.C.E. Fuarı, ARTronic, TürkiyeMüteahhitlerBirliği , İnciraltıLimanı, PrimemallGaziantep, Menderes Geothermal Elektrik Üretim A.Ş, Somfy Home Alarm, FerkoIlgaz , Maslak No/1 Ofis Plaza , WiseNetS, NaturalmÇiftlikEvleri, Monofaze Kesintisiz Güç Kaynağı, Isıcam Konfor, Ersin Kayalar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.