SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri ile; Yaz aylarını serin ve huzurlu geçirin | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri ile; Yaz aylarını serin ve huzurlu geçirin
20 Haziran 2018, Carsamba 09:32:25
SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri ile; Yaz aylarını serin ve huzurlu geçirin
Saray Alüminyum’un en yeni ürünü SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri, sahip olduğu poliüretan iç dolgusu sayesinde ısı izolasyonunu maksimum seviyeye çıkartırken, yaz aylarının kavurucu sıcakları için mükemmel bir yalıtım avantajı oluşturuyor. Sistemler aynı zamanda ses yalıtımı, koruma ve güvenlik konularında da avantajlı bir yaşam vadediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

30 seneyi aşkın deneyimiyle inşaat sektörüne hizmet veren Saray Alüminyum’un, yüksek kalite standartlarında ve ileri düzey teknoloji kullanarak geliştirdiği SARAYROLL, ısıya ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma sağlıyor. Yaz aylarında yaşam koşullarını güçleştiren sıcakların iç mekânlardaki etkisini azaltan sistemler, daha serin ve ferah yaşam alanları oluşturuyor. Sistemler aynı zamanda yapıların mevcut iç dekorasyonunu direk güneş ışınlarından koruyarak, eşyaların uzun ömürlü olmalarını da sağlıyor. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyan SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri, aynı zamanda sağladığı ses yalıtımı ile mekânları gürültü kirliliğinden koruyarak, sakinlerine yüksek yaşam kalitesi vadediyor.  

Değer katan çözümler ile estetik uygulamalar bir arada 

Güvenlik sorununa da çözüm getiren panjur ve kepenkler, iç mekânlarda hem mahremiyetin  korunması hem de dışarıdan gelen tehditlere karşı caydırıcı rol oynaması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Yerli ve yabancı markalı tüm pencere ve kapı sistemleriyle uyum sağlayan SARAYROLL, ahşap desenli olarak üretilebildiği gibi çok geniş renk seçenekleri de sunarak, kalite ve estetiği vazgeçilmez kılıyor. 

Manuel, butonlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli olmak üzere değişik kullanım olanakları sunan SARAYROLL, akıllı ev konseptiyle uyum içinde otomasyon kolaylığı sağlıyor. SARAYROLL,  Türkiye’de monoblok sistemlerde tek parçada en geniş sarıma sahip panjur sistem olma unvanına sahip bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2556 kez okunmuştur.


ETİKETLER : SARAYROLL,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri ile; Yaz aylarını serin ve huzurlu geçirin
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
EMEA En Büyük Müşteri, Via Properties&Gürsoy Yatırım Ortaklığı, HakResidenceGarden, Mehmet Yılmaz Öncel, ahadır Güngenci, Ahmet Özbaş, MüşterilerimizinSesi, Kale Çelik Kapılar , ANDGayrimenkul, Nupel Flooring, Piyalepaşaİstanbul, taşınmaz, Kaft, Gold Island Oteli ve Otel Golden Bay, Acıbadem Sağlık, İzmir Serbest Mimarlar Derneği, Platin ödülü, Nurettin Kaldırımcı, Özgür Kaan Alioğlu, Terrace Mix, SırTVünitesi, halaman, Palmarina Bodrum, DD Mortgage, Umman, Kemalpaşa, Airfoam, Çelebican İnşaat, AwazaKongreMerkezi , REIDINTürkiyeGayrimenkul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.