Mimar Figen Erdağ Demircan’dan 2018 Yazına Özel 9 Önemli Dekorasyon Önerisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Mimar Figen Erdağ Demircan’dan 2018 Yazına Özel 9 Önemli Dekorasyon Önerisi
20 Haziran 2018, Carsamba 10:36:42
Mimar Figen Erdağ Demircan’dan 2018 Yazına Özel 9 Önemli Dekorasyon Önerisi
Bursa çıkışlı firma F2Ms Grup Mimarlarından Figen Erdağ Demircan 2018 yaz dekorasyon trendleri hakkında bilgi verdi. Mimar Erdağ; floral desenlerin ve büyük baskılı duvar kağıtlarının bu sezonun en çok rağbet gören trendleri arasında olduğunu ifade etti.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimar Figen Erdağ Demircan 2018 yazının en önemli dekorasyon trendlerini evlerinde, iş yerlerinde uygulamak isteyenler için 9 ipucu verdi:

1. Doğadan renkler, çimen yeşili, mavi tonlar bu yaz çok moda. Duvarınızdan halınıza doğada bulunan renkleri kullanabilirsiniz.

2. Ton sur ton duvarlar ve mobilyalar bu yaz her yerde görülecek. Sevdiğiniz bir rengi ton sur ton kullanarak harika geçişler yaratabilirsiniz.

3. Grafik baskılar, pop art ön planda. Bu tip aykırılıkları seviyorsanız, mekanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.  

4. 2018 yazında doğadan renkler arasında kobalt mavi ön planda görülüyor. Bu güzel rengi tek başına tek bir yerde veya objede kullanmak oldukça cazip olacaktır. Tek bir berjer ya da eskitilmiş görünüme kavuşturulan bir dresuar mekanınıza çok yakışacaktır.

5. Büyük baskılı duvar kağıtları sadece bir duvarda uygulanırsa eminiz çok hoşunuza gidecek. Muz yaprağı, palmiye gibi tropikal desenleri bu yaz her yerde bol bol görme ihtimalimiz var.

6. Büyük yaprak desenler mekanları güzelleştiren yastıklarda, battaniyelerde, perdelerde, çeşitli kumaşlarda görülecek. Kelebekler uçuşacak, yapraklar tüm yeşilliğiyle doğayı mekanlara getirecek. Büyük desenli birkaç yastık alarak bulunduğunuz mekanı 2018 yazına uyarlamak elinizde.

7. Bu sezon geçtiğimiz senenin de favorilerinden olan flamingo yine her yerde görülecek. Bu sene flamingoya güzel renkleriyle herkesi büyüleyen papağan da eklendi. Doğanın müthiş güzellikteki bu canlılarını aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

8. Bu yaz geri gelen renklerden biri de turuncu. İnsanın içini ısıtan rengiyle turuncu birçok yerde karşımıza çıkıyor. Sevdiğiniz bir renk ise bulunduğunuz ortamlara turuncu dokunuşlar yapabilirsiniz. 

9. Kaktüs,kaktüs desenli ürünler ve objeler bu yaz da favoriler arasında. Salıncağınızda kullanacağınız kaktüs desenli birkaç yastık ve sehpanızdaki kaktüs aranjmanı ile ferah bir yaz geçirebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2779 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Figen Erdağ Demircan, Dekorasyon, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mimar Figen Erdağ Demircan’dan 2018 Yazına Özel 9 Önemli Dekorasyon Önerisi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Softnec, DMY Gayrimenkul, Prime Suites, ted koleji, Kırıkkaleleri, Nabil Gholam Architects, Emekli, "www.arsatrend.com” , İttifak Holding, SuatAltınİnşaat, PPQ716B21E, Simon G. Shaya, Ahmet K. Erciyas, bergamo, Provansiyel Stili, Zigana Tüneli, Serhat Vural, Akbaş Holding, Biyoçeşitlilik Proje Yarışması, Nouraserisi, Yalıtım Teknolojileri, AB Grup İnşaat, Sabiha Gökçen Havalimanı, Turgut Reis Turizm , Türkiye Gayrimenkul Pazarı Görünümü 2014, Korkut Zağlı, Karamürsel, Emre Arolat Architects, AYSAD, Ruediger Schmitz ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.