Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
20 Haziran 2018, Carsamba 11:21:38
Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni nesil inverter teknolojiye sahip A5 Inverter kliması ile yazınızı serinletecek. Minimum elektrik tüketimi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte konfor getiren DemirDöküm inverter klima, çevre dostu R-32 gazı ile ozon tabakasına da zarar vermiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DemirDöküm, kavurucu yaz sıcakları bastırmadan duvar tipi A5 Inverter kliması ile "Yaz aylarında serinliği evinizde yaşayın" çağrısı yapıyor. Göze hitap eden modern tasarımıyla DemirDöküm A5 Inverter klima, yeni nesil teknolojisiyle ise minimum elektrik tüketiyor. Anti toz filtresiyle ortamdaki toz ve partikülleri tutan, sessiz çalışma teknolojisi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte taze hava ve konforu bir arada sunan DemirDöküm A5 Inverter klima, çevre dostu özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Çevre dostu R-32 gazı sayesinde ozon tabakasına zarar vermeyen DemirDöküm A5 Inverter klima, enerji taşıma kapasitesiyle klimanın daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme yapmasına yardımcı oluyor. Sezonsal verimlilik direktifine (ERP Lot10) uygun olan A5 Inverter klima, I-Feel özelliği sayesinde ortam sıcaklığına göre en uygun soğuk hava üfleme debisini belirler, böylelikle konforu en üst seviyeye taşır.

Sahip olduğu akıllı teknolojilerle kullanıcısına hem tasarruf ettiren hem de ortam ısısına göre hareket eden DemirDöküm A5 Inverter klima, program saati özelliği ile klimanın istenilen zamanda çalışması veya durdurulması konusunda tam bir konfor sağlıyor. Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak kesinti öncesindeki konumunda çalışmaya başlayan A5 Inverter klima, sıcak kalkış modu sayesinde sadece yazın değil, soğuk kış sabahları için de ideal bir çözüm sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2522 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PointBornova, 2015 İstanbul Zirvesi, Leonid Khaychenko, Arif Özozan, Alexander KUNT, Arkiv Seçkileri, YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.Genel Müdürü Bahadır Adıyaman, Ebru Darip, yapıruhsat, Letoon takım, Alitalia, DESKİ, Fi Yapı, TTGV, MegapolÇarşıKule, Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosu Muzaffer Çilek, Dünyanın En İyi Mimari Projesi Ödülü, Kiler Holding, Merve Karazlı, Perla Vista, EnderÖzatay, Toshiba LED Aydınlatma , Enerjii, Hilton DoubleTree Hotel, Nova Sultani Mimarlık, Nuri Özelmacıklı, Lokman Ertürk, ICCI 2013 - Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı, Adnan Menderes Havalimanı, EbruÖztürk,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.