Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
20 Haziran 2018, Carsamba 11:21:38
Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni nesil inverter teknolojiye sahip A5 Inverter kliması ile yazınızı serinletecek. Minimum elektrik tüketimi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte konfor getiren DemirDöküm inverter klima, çevre dostu R-32 gazı ile ozon tabakasına da zarar vermiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DemirDöküm, kavurucu yaz sıcakları bastırmadan duvar tipi A5 Inverter kliması ile "Yaz aylarında serinliği evinizde yaşayın" çağrısı yapıyor. Göze hitap eden modern tasarımıyla DemirDöküm A5 Inverter klima, yeni nesil teknolojisiyle ise minimum elektrik tüketiyor. Anti toz filtresiyle ortamdaki toz ve partikülleri tutan, sessiz çalışma teknolojisi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte taze hava ve konforu bir arada sunan DemirDöküm A5 Inverter klima, çevre dostu özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Çevre dostu R-32 gazı sayesinde ozon tabakasına zarar vermeyen DemirDöküm A5 Inverter klima, enerji taşıma kapasitesiyle klimanın daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme yapmasına yardımcı oluyor. Sezonsal verimlilik direktifine (ERP Lot10) uygun olan A5 Inverter klima, I-Feel özelliği sayesinde ortam sıcaklığına göre en uygun soğuk hava üfleme debisini belirler, böylelikle konforu en üst seviyeye taşır.

Sahip olduğu akıllı teknolojilerle kullanıcısına hem tasarruf ettiren hem de ortam ısısına göre hareket eden DemirDöküm A5 Inverter klima, program saati özelliği ile klimanın istenilen zamanda çalışması veya durdurulması konusunda tam bir konfor sağlıyor. Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak kesinti öncesindeki konumunda çalışmaya başlayan A5 Inverter klima, sıcak kalkış modu sayesinde sadece yazın değil, soğuk kış sabahları için de ideal bir çözüm sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2618 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
‘TS CRYSTAL’, Aquatherm Bakü Fuarı, Pixage Arena, GÜNGİAD, Expo Real, Lemaİnşaat, su tasarrufu, Beethoven, Ozan Doğulu, Mia Burgaz, 2013, Sarmak Makina, Yeşilyaka Koru, EmreErkin , Fas Batimat Fuarı, Interlight Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı, H. H. Sheikh Maktoum Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum, Vira İstanbul, BedihaSalnur, Aqua Florya AVM, Yeni Nesil Levha, Beton 2013 Fuarı, Novada, milli, Gulf Credit Partners, MehdiEker, Yüreğir, Emlak Kredi Blokları , MenderesBelediyesi, Florencia Almirón ve Ragıp Basmazölmez,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.