Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam
22 Haziran 2018, Cuma 14:19:42
Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam
Tona Yapı Ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal Beytepe’de hayata geçirdikleri DURU Beytepe projesinin sunmuş olduğu kolay ödeme seçeneklerini anlattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Beytepe’de Nisan 2020’de kapılarını açacak olan DURU Beytepe projesinin de yaz mevsimiyle birlikte yeni avantajları da konut sahibi olmak isteyenlere sunacağının müjdesini veren İlhan Erdal “DURU Beytepe’de Nisan 2020 ’de anahtar teslimi yapacağız. Alıcılarımıza konfor ve kaliteli yaşam tarzıyla yeni umutlar, yeni yaşam alanları sunmak temel hedefimiz. Projemizde yüzde 5 peşinat ile ev sahibi yapabiliyor aynı zamanda firma bünyesinde ödeme planı çıkarabiliyoruz. Bu noktada 25 bin TL’ye ev almak mümkün. Banka yok, kefil yok, kredi faiz yok. Anlaşmalı bankalarla uygun kredi kullanılabiliyor, bununla beraber de yüzde 15 peşin ıskonto yapıyoruz. Ev sahibi olmak isteyenler için de liste fiyatı üzerinden yüzde 8 ıskonto uyguluyoruz” açıklamasında bulundu.

Nisan’ın güzelliği size yansıyacak

Projenin yapım aşaması hakkında da bilgi veren İlhan Erdal “DURU Beytepe projesi başlayalı bir yıl olmasına rağmen kazı, su yalıtımı ve çevre dolguları %100, betonarme % 85, ince imalat ise %10 seviyesine gelmiştir. Projede hayat Nisan 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Doğanın Kalbinde, Şehrin Merkezinde “DURU Beytepe”

Başkent’in gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’de hayata geçirilen DURU Beytepe, kaliteli yaşamın anahtarını sunuyor. Toplamda 47.276 m2’lik arazi üzerine kurulan ve 484 daireden oluşan proje, bünyesinde barındırdığı çocuk oyun alanları, sosyal yaşam alanları ve sağlıklı yaşam alanları ile fark yaratıyor. 484 konuttan oluşan DURU Beytepe, arazi büyüklüğünün yüzde 84’lük kısmının yeşil alan ve peyzaj alanlarına ayrıldığını kaydeden Tona Yapı Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “2+1’den 5+1’e kadar sunmuş olduğumuz konut seçeneklerimiz ile vatandaşlarımıza kaliteli bir yaşam sunuyoruz. Modern yaşamın yansımaları projede kusursuzca detaylandırılırken aynı zamanda da doğanın huzur veren yapısı ile birlikte vatandaşlarımızın ilgisine sunulmuş oluyor” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2721 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tona Yapı, Safe İnşaat, Duru Beytepe,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ITOCHU, Gotthard Projesi, Can Kaya, Doğru Aydınlatma, Secretcv.com, İnverter Klima, Artaş İnşaat, Notte IonFresh, Mustafa Ateş, Mint konut, Hilton Bomonti Otel ve Kongre Merkezi, İz Park, Vedat Yazar, MTG, Tamer Şenyuva, Sayı 55, STFA İnşaat , DAP İzmir, Goccia Cantharellus, Buyaka, KLKYapı, Gayrettepe Metro İstasyonu, Grand Hyatt İstanbul, Eriç Enerji, Dr. Haluk Uygur, “Güneşli Express Residence”, MNG, Türkiye Sürdürülebilir Tarım ve Gıda Zirvesi, Sinpaş, HFFR,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.