REHAU’dan ömür boyu sızdırmazlık garantisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
REHAU’dan ömür boyu sızdırmazlık garantisi
22 Haziran 2018, Cuma 14:47:51
REHAU’dan ömür boyu sızdırmazlık garantisi
Evlerde tesisat tadilatı tarih oluyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

5 kıtada dünyanın 150’den fazla ülkesinde yaklaşık 20 bin çalışan ile faaliyet gösteren REHAU, “REHAU Tesisatın Ustası” kulübündeki çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Sıhhi tesisatta ömür boyu sızdırmazlık garantisi sunan REHAU, evlerdeki tadilat işlemlerini ortadan kaldırıyor. Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine ulaşmasını sağlayan REHAU, kaliteli ürünleri ile yıllara meydan okuyor. Yenilikçi yaklaşımları ile tesisatçıların ve son kullanıcıların her zaman yanında yer alan REHAU, “REHAU Tesisatın Ustası” kulübündeki çalışmalarını genişletmeye devam ediyor. Güvenilir ve onaylı sertifikaya sahip tesisatçı arayan son kullanıcılar, hayata geçirilen kulüp sayesinde güvenilir tesisatçılara ulaşıp ömür boyu sızdırmazlık garantili tesisata kolayca ulaşabiliyorlar.

Yüksek dayanıklı ham madde kaliteye yansıyor

REHAU tarafından geliştirilen sızdırmazlık garantili RAUTITAN, temiz su ve RAUPIANO atık su boruları ile ev tesisatlarının güvende tutulmasını sağlıyor. Yenilikçi teknolojiye önem veren REHAU’nun geliştirdiği hafıza özellikli PE-Xa malzemesi, boruların uzun yıllarca sorunsuz şekilde kullanılmasını mümkün kılıyor. Yüksek dayanıklı ham madde yapısını kalitesine yansıtan REHAU, korozyona karşı yüksek dayanıklılık sunan malzemeler ile yüksek kireç veya karma su içeriğine sahip durumlarda da kusursuz hijyen sunuyor.

RAUTITAN sistemleri hem yeni yapılarda hem de tadilatlarda avantaj sağlıyor

REHAU ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanan tesisatçılar, konut sahiplerine kaliteli ve uzun ömürlü bir tesisat sistemini garanti edebiliyor. Tesisatçıların işlerine değer katmanın yanı sıra son kullanıcılara da büyük avantajlar sağlayan REHAU, RAUTITAN sistemlerinin sahip olduğu çok yönlülük sayesinde tesisatçıların her duruma uygun bir çözüm bulmasına olanak tanıyor. Fraunhofer Enstitüsü tarafından onaylanan RAUTITAN ürünleri, bağlantı elemanlarının sahip olduğu yüksek sızdırmazlık özelliği sayesinde tesisatta oluşacak bakteriyel kalıntıları etkili bir şekilde önlüyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım723 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Rehau,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

REHAU’dan ömür boyu sızdırmazlık garantisi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“En İyi Kentsel Yenileme”, PanaHolding, Başkentin Zirvesi, SevkonGayrimenkul, Ömer Kumova, Fiba Sağlık Yatırımları, Serhan Bayık, KleemannAsansör, Cihan İnşaat, PolisanBoya, Yayla , Enpara.com, Batum, Ro-Ro, Emek Sineması, Cemal Hoşgül, Doç. Dr. Emrah Acar, Türk hamamı, Sultan Abdülhamit, Garrett®, Bursaspor, Baymak Termoboyler, 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı, ORKA® ROSE MIRROR, Artaş İnşaat, İstanbul Cumhuriyet Savcısı, Walid Akawi, Murat Erdoğan, DOW logosu, D-Marin Marinalar Grubu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.