TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral'dan, TÜGİK Seçim Sonuçları Değerlendirmesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral'dan, TÜGİK Seçim Sonuçları Değerlendirmesi
25 Haziran 2018, Pazartesi 15:59:08
TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral'dan, TÜGİK Seçim Sonuçları Değerlendirmesi
“Tüm kesimlerin, mazeretlere sığınmadan olanca hızıyla çalışmak ve üretmek zorunda olduğu yeni bir döneme adım atmış bulunmaktayız”.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

 “Milli iradenin tecelli ettiği ve bir demokrasi şöleni niteliğinde yaşanan 24 Haziran seçimlerinin ardından, sorumluluk taşıyan tüm kesimlerin, mazeretlere sığınmadan olanca hızıyla çalışmak ve üretmek zorunda olduğu yeni bir döneme adım atmış bulunmaktayız. 

Bu yeni dönemin, güçlü ve aydınlık Türkiye yolunda ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesi temennisiyle, el ele büyük başarılara imza atacağımız bir geleceğin başlangıcı olmasını diliyoruz. Türkiyemizin bu kutlu davasında milli hedeflerine en kısa sürede ulaşacağına olan güven ve inancımız tamdır.” 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


768 kez okunmuştur.


ETİKETLER : TÜGİK,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral'dan, TÜGİK Seçim Sonuçları Değerlendirmesi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gebze Organize Sanayi Sitesi, Soner Akkurt, Sürdürülebilir Yaşam, Su Kuyuları Projesi”, Demre, Hamdi Akın, VFK 125 güneş kolektörü, Sunrise koleksiyon, Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. , Selpak, Corner Ofis, Ayhan Sefer , Ankara İller Bankası Sosyal Tesisleri Konferans Salonu, Sekiyaka II HES, ASTAY, SperoGroup, Form Tesisleri, Watson -Marlow BREDE, Ekol, yapı malzemesi, istanbul vilayet konağı, Tahincioğlu Nidapark, VIIIAVMYatırımlarıKonferansı, Luxury Living, Petek Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş. , Han Çadırı, Tarık YILMAZ, MAPIC Ödül Töreni, Can Güven, AşkabatUluslararasıHavalimanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.