Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de
26 Haziran 2018, SALI 14:13:55
Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de
MiaVita Beytepe Projesi Yatırımcısı Nurettin Yılmaz, Beytepe’nin gelişimine dikkat çekti. Yılmaz “Beytepe fark yaratan konumu ve yaşam standartlarını yükselten kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi” ifadelerini kullandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Beytepe semtinin gün geçtikçe değerine değer kattığını anlatan Nurettin Yılmaz, konut projelerinde özellikle lokasyonunun çok önemli olduğunu kaydetti. Bu anlamda Beytepe’nin de öneminin arttığını söyleyen Yılmaz sözlerine şunları ekledi:“Beytepe, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Ankara’daki eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi konumunda olan bir semt. Konut projelerinde lokasyon neden önemli; örneğin Ankara'nın çok sayıda bölgesinde başarılı konut projelerinin inşa edildiğini görüyoruz. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek.”

Yeni yaşamın kapıları aralanıyor

1+1, 1+1 loft, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunan MiaVita Beytepe Projesi, Ankara’nın en gözde yerleşim merkezleri arasında yer alan Beytepe’de yükseliyor. Akaryakıt sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. güvencesi ile yükselen MiaVita Beytepe Projesi, toplam 5 bin metre kare parsel alanda konumlandırılmakta. Toplam 114 adet daire bulunan MiaVita Beytepe’de, cep sineması, sauna, yüzme havuzu ve otopark hizmetleri de konut sahibi olanlara ayrıcalık olarak sunuluyor. Hacettepe Üniversitesi’ne 5.8, Bilkent Üniversitesi’ne 5.9, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne 14, Başkent Üniversitesi’ne 11 km uzaklıkta olan proje Haziran 2018’de teslim edilecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


826 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MiaVita Beytepe, Nurettin Yılmaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ekonomi Bakanlığı, SeraCAD, Mustafa Orkun Bilgin, 3. Finans Zirvesi, esn twin, Cumhurbaşkanlığı Seçimi, Münih, Kağıthane Ticaret Odası İlköğretim Okulu, NaturelGaz, Mogadişu, GönyeProjeTasarım, ErbekOrangeLine , Tema Yapı Malzemeleri, NATUREL ve ZEN-SPİRİTÜEL, Zeyrek Sarnıcı, Barwa, Goldie Serisi, Borusan Holding , ider, Emre Arolat, Tepeora Evleri, Çevre Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar, AA, Ali Rıza Arslan, New Tempesta, INTERMOBFuarı, Yalıtım Zirvesi, Point serisi, Kayaşehir, RES Enerji Sistemleri A.Ş,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.