ERA Gayrimenkul Türkiye İzmir’in nabzını tutacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
ERA Gayrimenkul Türkiye İzmir’in nabzını tutacak
26 Haziran 2018, SALI 15:06:05
ERA Gayrimenkul Türkiye İzmir’in nabzını tutacak
Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, düzenlediği seminer ve eğitimlerle sektörde kaliteli hizmet anlayışını artırmak için çalışmalarına devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, düzenlediği seminer ve eğitimlerle sektörde kaliteli hizmet anlayışını artırmak için çalışmalarına devam ediyor. ERA Gayrimenkul Türkiye, “TrendERA Gayrimenkul Trendleri Zirvesi” ile İzmirli girişimci ve gayrimenkul profesyonelleri ile bir araya gelerek, İzmir ve çevre illerin yatırım potansiyelinin doğru kullanılması için neler yapılması gerektiğini anlatacak. 

ERA Gayrimenkul Türkiye, 29 Haziran Cuma günü İzmir Best Western Premier Hotel’de saat 12.30 -17.30 arasında “TrendERA Gayrimenkul Trendleri Zirvesi” etkinliğiyle İzmirli gayrimenkul profesyonelleri ve girişimcileri ile bir araya gelecek. 

ERA Gayrimenkul Türkiye profesyonellerinin yanı sıra gayrimenkul sektörünün duayen konuşmacılarının yer alacağı zirvede gerek yeni trendlerden haberdar olmak gerekse, iş ilişkilerini geliştirmek isteyen gayrimenkul profesyonelleri, ofis sahipleri, Brokerlar, Danışmanlar ve Gayrimenkul Danışmanlığı dünyasına yatırım yapmayı düşünen tüm girişimcilere açık olacak. ERA Gayrimenkul Türkiye, kişisel gelişim motivasyon eğitim ve toplantıların yanı sıra bölge uzmanı Broker ve Gayrimenkul Danışmanları tecrübelerini paylaşacaklar. 

TrendERA Gayrimenkul Trendleri Zirvesi’nde, Gayrimenkul Eğitmeni Kostas Bakas ‘’Supersonic Sonuçlar Üretmek‘’, Kişisel İnovasyon Stratejisti ve Yazar Şermin Yılmaz “Mutluluk İşimizde’’, ERA Creative Ofisi Broker’ı Yasin Kunduracı ‘’Bölgeni -1- Numara Yap’’, ERA Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen ‘’İstanbul’dan İzmir’e Gayrimenkul Piyasası‘’, ERA Dia  Ofisi Broker’ı Özgür Özatağan “Kırmızı Kapsül mü ? Mavi Kapsül mü?, İzmir Ticaret Odası Emlak Komitesi Başkanı Neşet Birlik ‘’Yönetmelik ile gelen fırsat ; vizyonunuzu yenilemek, ‘’Aile  Yaşam Koçu Gizel  Hazan ‘’Yeni Dünyam Harika’’, Remax Pasha  Broker’ı Yusuf Murat Genç “Farklı Bak  Fark Yarat, Fark At’’, Endeksa CEO’su Görkem Öğüt “Gayrimenkul Dijitalleşiyor, Peki Ya Siz?’’ başlıkları altında tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak. 

Endeksa’nın ana sponsor, Yeni Asır Gazetesi’nin basın sponsoru, İmmoviewer ve  Best western Premier Otel’in destek sponsoru olduğu etkinlik, bölge de yer alan tüm ERA’lıların bir araya gelerek kuracakları takımlar arasında düzenlenecek Bowling Turnuvası ve katılımcılar arasında yapılacak çekilişle kazanılan sürpriz hediyelerle son bulacak. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


964 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ERA Gayrimenkul Türkiye, TrendERA Gayrimenkul Trendleri Zirvesi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ERA Gayrimenkul Türkiye İzmir’in nabzını tutacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GA Design of London, RenewVET, Mustafa Hakan Özelmacıklı, AB Kalite Ödülü, HOME STUDIO, ALL DESIGN 201, MimarBenim, Simon Vincent, sıcak su, Nidakule Bomonti Ofis, Sarıyer Park, Niyazi Sağlık, GAZBİR, İZOSEAL, Dr. Mustafa Farsakoğlu, FerkoLine, Salbei, FolkartYapı, Fenerbahçe 18 Mart, Ahmet Gündüz, Işın Karaca, Vahit İpekçi , Perakende Günleri, GREET, Cevdet Yılmaz, ÖzkanÖzçelik, Bülent Kerimoğlu, Carrara , Profilo, CCU,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.