Anadolu Yakası'nın çevre dostu projesi Bumerang Kartal | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Anadolu Yakası'nın çevre dostu projesi Bumerang Kartal
27 Haziran 2018, Carsamba 14:03:33
Anadolu Yakası'nın çevre dostu projesi Bumerang Kartal
Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal'da yükselen Bumerang Kartal, doğayla dost özellikleriyle dikkat çekiyor. Bumerang Kartal teknik özellikleriyle ısı, ışık ve su tasarrufu sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Özkartallar A.Ş. güvencesiyle Kartal'da yükselen Bumerang Kartal projesi, göz alıcı cephesinin yanı sıra çevreci özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kartal Metrosu'na 1 dakikayürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal doğaya dost olarak yükselişini sürdürüyor. Maksimum enerji tasarrufu sağlayacak şekilde doğal ışıkla aydınlatmanın sağlandığı Bumerang Kartal projesinde dış cephelerde kullanılacak camlarla yüzde 70'e varan oranlarda ısı kontolü sağlanması hedefleniyor.Kartal Adliyesi'nin tam karşısında yer alan Bumerang Kartal projesinde ayrıca su tasarrufu da sağlanacak. Yağmur sularının depolanarak yeşil alanların sulanmasında kulllanılmasının planlandığı projede binanın yüksekliği de dikkate alınarak doğal havalandırma sistemi kurulacak. 40 kattan oluşan Bumerang Kartal projesinde kullanılan asansör sistemlerinde de büyük oranda enerji ve zaman tasarrufu sağlanması öngörülüyor.

BUMERANG KARTAL'DA YÜZDE 1 KDV AVANTAJI

Kapanmaz koru alanı ve deniz manzarasına sahip olan Bumerang Kartal'ın çevresinde hastane, adliye, havalimanı, alışveriş merkezleri ve daha birçok önemli merkez yer alıyor.

Bumerang Kartal, seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark,profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Bumerang Kartal, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 8’nci katından itibaren adalar manzarasına hakim ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

Ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değiştiği Bumerang Kartal'da teslimler Aralık 2019'da yapılıyor. En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

Esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang Projesi yaşam standardına yeni bir soluk getirmek isteyenler, farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor.

Bumerang Kartal projesinin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2554 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Özkartallar A.Ş., BUMERANG KARTAL, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Anadolu Yakası'nın çevre dostu projesi Bumerang Kartal


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
cak Kuzey Marmara Otoyolu Projesi, Ezgi Özüş, Emin Evim İnşaat, NPD Solarbuzz güneş paneli, Evmanya, Hasan Karabağ, First Solar Türkiye, KARCHER, Enda Holding, SinopNükleerSantraller, Enerji Oscar, Konak, BİLGİ Mimarlık Fakültesi, Doğal Taş, ZehnderCharleston, Ertuğrul Şen, LEGO®, NCity, Otoport, Gusto, Hüsnü Tamer Erkan, Babacan Palace, TTSO, ı Zorlu Enerji Grubu, Kentsel Dönüşüme Yapı Müteahhitleri, EnerjiVerimliliğiFuarı, Trump Towers AVM, Paşa Karadeniz, GENiOSerisi, EnzaMobilya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.