Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası
27 Haziran 2018, Carsamba 14:15:56
Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası
Bütünsel banyo çözümleri sunan dünya markası Ideal Standard, Bursa’daki yeni satış noktasıyla Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bütünsel banyo çözümleri sunan dünya markası Ideal Standard, Bursa’daki yeni satış noktasıyla Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor. Ideal Standard, birbirinden özgün tasarımlarını Bursa Nilüfer’deki yeni satış noktası Vitaly Konsept aracılığıyla tüketicilerle buluşturuyor. 

Dünya devi Ideal Standard, Türkiye’deki bayi ağını her geçen gün artırıyor. Banyo ve mutfak armatürlerinden vitrifiye seramik ürünlerine, duş sistemlerinden gömme rezervuar sistemlerine, banyo mobilyasından akrilik ürünlere varıncaya kadar banyolar için bütünsel çözümler sunan Ideal Standard, Bursa’nın en merkezi lokasyonlarından Nilüfer’de yer alan Vitaly Konsept mağazası ile Bursalı tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Şehrin en işlek caddelerinden Sanayi Caddesi’nde yer alan mağazada, Ideal Standard’ın her bütçeye uygun banyo ürünleri ve markanın devrim niteliğindeki teknolojilerine de yer veriliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


887 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ideal Standard, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ne-Sa, Google House İstanbul, Bio İstanbul, SinopNükleerSantraller, Ron Arad , DİVİD, PFOA , Fahrettin Arman, EnerjiYoluİhalesi, Schwyz Kantonu, Boykan, “C Sınıfı”, Harvey, havacılar, Kuyaş Gayrimenkul, Tasarımları SDB Mimarlık kurucusu Sibel Dalokay Bozer, Pelsan, Avrupa PY, Koru Florya, 4.Levent, Bekir Karahasanoğlu, EnBWEnerji, Etstur, Zorlu Gayrimenkul, DYOTHERM, Dünyanın En İyi Mimari Projesi Ödülü, BEDERUS, Mehmet Erdoğan, Stilla44, Milano Tasarım Haftası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.