Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile FORM’da yeni bir dönem başlıyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile FORM’da yeni bir dönem başlıyor!
28 Haziran 2018, Persembe 09:37:18
Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile FORM’da yeni bir dönem başlıyor!
53 yıllık köklü geçmişi ve sektöre kattığı başarı hikayeleriyle Form Şirketler Grubu, yeni dönemde müşterilerinin karşısına ürün gamını zenginleştirerek; sektöründe güçlü ve köklü bir firma olan JAPON teknoloji devi Mitsubishi Heavy Industries’in split, multi split ve ticari tip klimalarını da katmış olarak çıkıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Form Şirketler Grubu ve Mitsubishi Heavy Industries, yeni bir iş birliği anlaşması imzalayarak 2011 yılından bu yana VRF Klimalar ile devam eden birlikteliklerine, Mitsubishi Heavy’nin multi ve tüm split klimalarının satışına da eklediler.

Temmuz 2018 itibari ile Mitsubishi Heavy Industries’in split klima modellerinin de satışına başlayacak olan FORM, iklimlendirme sektöründeki eksiksiz ürün gamı ile müşterilerine entegre ısıtma-soğutma çözümleri sunacak.

Zarif ve Eskimeyen Tasarım

Mitsubishi Heavy Industries split klimaların stil sahibi modelleri, Milano’da İtalyan Endüstri Tasarım stüdyosu Tensa Sir tarafından özenle tasarlanıyor, gelişmiş JAPON teknolojisi ile iç ortamlarda mükemmel hava konforu sağlıyor. 

Çevre dostu R32 soğutucu gazın kullanıldığı MHI split klimalar, klimalarda yaygın olarak kullanılan R410A’ya göre daha yüksek enerji verimliliği sunarken, küresel ısınmayla mücadelede diğer soğutuculara göre %70 daha yüksek performans sergiler. Mitsubishi Heavy Split Klimalar, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile de bütçe dostudur.

FORM’un Mitsubishi Heavy bireysel klima satışına başlaması ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Form Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Tunç Korun, “İklimlendirme sektöründe 53 yıldır faaliyet gösteren ve sektörü birçok yenilikle tanıştıran dinamik bir firmayız. Firma olarak temel stratejimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun, en verimli ve uzun ömürlü sistem çözümleri sağlamak oldu. Mitsubishi Heavy Split, Multi Split ve Ticari Split Klimalarının ürün gamımız içerisinde yer almasıyla artık sektöre bireyselden merkezi sistem klimalara kadar tüm iklimlendirme çözümlerini sağlayacağız.” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


881 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mitsubishi Heavy Industries, Form,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile FORM’da yeni bir dönem başlıyor!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Boydak Dış Ticaret Genel Müdürü Murat Bozdağ, ProGrip , Mitsubishi, Büyük Çiğli Karayolu geçidi, İkram Göktaş, Quick, Mert Döküm İnşaat, Çift Plakalı Çekvalfler, Ege Seramik Usta Eğitim Semineri, hidrmasaj, Mahal Bomonti, TAİD, AkasyaPark, an, İstanbul Kent Savunması, aile şerhi, Afyon Girişim A.Ş., Aydın Çetin, EylemPlanı, Mustafa Kızıltaş, Yavuz Türkel, Erdinç Çelikkan, T280R, plywood kalıp, Rehda Cem Akyüz, MetinHepgüler, SinanTürkkan, Uluslararası Turizm Fuarı MITT, Silverline Antares, Dr. Veysel Yayan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.