Bakyapı Group’tan Bursa’ya 300 Milyon TL’lik yatırım! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Bakyapı Group’tan Bursa’ya 300 Milyon TL’lik yatırım!
28 Haziran 2018, Persembe 11:21:37
Bakyapı Group’tan Bursa’ya 300 Milyon TL’lik yatırım!
BAKYAPI Bursa’da, Çamlıca’da Orman Manzarasıyla Huzur ve Konforu Buluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

27 yıldır gayrimenkul sektörüne yaşam alanları kazandıran Bakyapı, 300 milyon TL’lik yatırım değerinde, Bursa’nın cazibe merkezi Çamlıca’da başladığı Prestij Gold projesinin örnek dairesini yatırımcılarla buluşturdu. Akıllı ev konseptiyle hayata geçirilen tamamı 4+1 252 daireden oluşan proje, tüm detaylarıyla yatırımcıların yaşantısını kusursuz bir şekilde tamamlayan üst düzey bir donanıma sahip. Kent Ormanı’nın hemen yanı başındaki konumuyla huzur ve konfor arayışında olanlara tek başına cevap veren proje, Bursa’nın en değerli bölgesinde yer alması itibariyle yatırım değerini her geçen gün yükseltiyor. Bulunduğu lokasyon, sahip olduğu doğası, sunduğu prestij ve yüksek katma değerle de oturum ve yatırım odaklı olarak her kesimden konut alıcısına hitap ediyor. 

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne 27 yıl boyunca kazandırdığı projelerle Türkiye’nin güvenilir markalarından biri olmayı başaran Bakyapı,  “Prestij” serisi projelerine bir yenisini daha ekledi. Bursa’nın Nilüfer bölgesinde doğayla iç içe olan Çamlıca’da hayata geçirdiği yeni projesi Prestij Gold, yatırımcıların tüm beklentilerine tek başına cevap verecek. Akıllı ev konseptine sahip üst düzey donanımıyla ailelerin huzur ve güvenlik beklentilerini tam anlamıyla karşılayan proje, 30 bin metrekarelik alan üzerinde 16 bloktan oluşuyor. Kent Ormanı’nın yanı başındaki konumu ve büyüklükleri 20 metrekarelik balkonlarıyla da “Huzurlu Yaşam Alanları” konseptini geliştiriyor. Şehir merkezi ve alışveriş merkezine 5 dakika mesafede yer alan Prestij Gold, Nilüfer’in en kıymetli, arazisinde yükseliyor.  

Üst düzey konforla tasarlanan kusursuz aile yaşantısı

 “Prestij” markasıyla yatırımcı gözünde güvenin sembolü haline gelerek, bugüne kadar binlerce aileyi huzurlu ve güvenli yaşam alanlarıyla buluşturduklarını hatırlatan Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Prestij Gold projesiyle üst düzey konforla tasarlanan kusursuz bir aile yaşantısı sunmayı hedeflediklerinin altını çizdi.  

Bakgör, şu açıklamada bulundu: “Bursa’nın cazibe merkezi haline gelen Çamlıca’da 300 milyon TL’lik yatırım değeri olan  Prestij Gold projesinde, üst düzey donanım ve niteliği yüksek standartlarda oluşturduk.  Projemizin  orman manzarasıyla akıllı ev konseptine sahip donanımını birleştirerek huzur ve konfor kavramlarını aynı anda sunuyoruz.  İnşaat çalışmaları hızla devam eden projemiz, kusursuz bir aile yaşantısını üst düzey standartlarda yaşamak isteyenler ile yüksek katma değer beklentisinde olanlara en güzel cevabı veriyor.Projemizin örnek dairesini tamamlayarak yatırımcılarımıza sunduk. Şu ana kadar aldığımız tepkiler bize ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösterdi. Şu an itibariyle yatırımcılarımızı mutlu etmenin haklı gururu içerisindeyiz.”

Tam donanımlı teslim edilecek

Prestij Gold projesinde yer alan tüm daireleri beyaz eşyadan klimaya kadar tam donanımlı bir şekilde teslim edeceklerini belirten Veysel Bakgör, “Akıllı ev sistemi altyapısı, 7/24 güvenlik, yerden ısıtma, gizli aydınlatmalar, birinci kalite seramik ve parkeler gibi donanımıyla bir ailenin çocuklarıyla huzur içinde yaşayabilecekleri bir proje tasarladık. Projemizde yer alan oyun alanları ve parklar ile de çocukların huzur içinde oynayabilecekleri, ailelerin de gönül rahatlığıyla çocuklarını büyütebilecekleri bir ortam sunuyoruz. “ diye belirtti. 

Profesyonel peyzaj alanları ve  doğayla iç içe

Bursa’nın en değerlisi Çamlıca Nilüfer’de, merkezi konumu ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken  Prestij Gold projesi, 4+1 büyük daireleriyle dikkat çekiyor. Akıllı ev sistemine sahip olan projede; bay-bayan ayrı olmak üzere 2 adet kapalı sosyal tesis, bu tesislerin içinde kapalı yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, kapalı otoparklar, mescit, mini basketbol sahası, profesyonel peyzaj, süs havuzları ve oturma bankları gibi donatılar yer alıyor.

Kesintisiz enerji jeneratörü ile aydınlık ve güvenli ortam

7/24 güvenlik hizmeti sunulan projede ortak alanlarda kullanılan kesintisiz enerji jeneratörü ile de elektrik kesintilerine karşın aydınlık ve güvenli bir ortam sunuluyor. Üst düzey yaşam standardının yeniden tanımlandığı proje, alışveriş merkezine 5, Bursaray’a 5, şehir merkezine 15, Uludağ’a 30 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2592 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bakyapı Group, Çamlıca,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bakyapı Group’tan Bursa’ya 300 Milyon TL’lik yatırım!






 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PropaPlusResidence, Fi Yapı Grubu, ColdwellBankerGlobal, Monoblok, Murat Cahid Cıngı , LINAK, VM1, Hayati Tabanlıoğlu, Şofben, HakanDemirel, insanasaygıödülü, ICC, AnkaYapı, akülü delme/vidalama makinesi, Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Kapanarya Gold, VIIIAVMkonferansı, Huawei, MuratBozok, Saray Grup kurucusu Ahmet Saraylı, MFlor Lock, Grand Tarabya Oteli, Gökçe Meriçten, Ahmet Akbalık, Faruk Aydın, Adana Çimento, Tatlıpınar, Fırat İnşaat, GMarinManagedbyDivan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.