İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Tahsin Öztiryaki diyecek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Tahsin Öztiryaki diyecek
28 Haziran 2018, Persembe 11:26:55
İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Tahsin Öztiryaki diyecek
Türkiye ihracatının bugüne gelmesinde önemli rol üstlenen Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde (TİM), yeni başkan 30 Haziran'da belli olacak. İhracatçılar meclisinde yer alan İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği ekibi bu seçimde Tahsin Öztiryaki’yi destekleme kararı aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye ihracatının bugüne gelmesinde önemli rol üstlenen Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde (TİM), yeni başkan 30 Haziran'da belli olacak. İhracatçılar meclisinde yer alan İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği ekibi bu seçimde Tahsin Öztiryaki’yi destekleme kararı aldı.  Türkiye ihracatının lokomotif kuruluşu Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde (TİM), 30 Haziran Cumartesi günü yeni başkanını seçecek. İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği gelecek dönemde Tahsin Öztiryaki ile birlikte yol almak istiyor. 

TIM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin görev süresince Türkiye ihracatının bugüne gelmesinde önemli roller üstlendiğini söyleyen İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Güleç, tüm adayların çok değerli isimler olduğunu söyledi. Bu yeni dönemde inovasyon kültürünün ihracatın her noktasında olması gerektiğini söyleyen Ahmet Güleç destekledikleri başkanın inovasyon ve ARGE odaklı çalışacaklarından emin olduklarını belirtti.  Güleç; “Hepimiz biliyoruz ki 2023’e çok az bir zaman kaldı. Önümüzdeki 5 yıl içinde de Türkiye’yi dünyanın ilk 10 ekonomi ülkesi içinde görmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ar-Ge, inovasyon ve tasarıma önem veriyoruz ve sektörlerin bu başlıklar altında önemli işlere imza atacağını biliyoruz. Katma değeri yüksek ürünlerin ortaya çıkmasıyla ihracatta daha güçlü olacağımızı biliyoruz. Bu noktada genç fikirler sektörümüz için çok önemli. Genç fikirleri desteklemeli ve genç iş gücünü harekete geçirmeliyiz.” 

Güleç sözlerine şöyle devam etti; “Sayın Öztiryaki ve ekibinin sektörümüz için önemli projelere imza atacaklarını düşünüyoruz. Hepimizin bildiği gibi TIM’deki bütün birliklerin de 2023 hedeflerimiz doğrultusunda ihracatı da bir üst lige taşımak için var gücümüzle biz de çalışacağız. İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği olarak Tahsin Öztiryaki’yi desteklediğimizi bildiririz.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


937 kez okunmuştur.


ETİKETLER : TIM, Tahsin Öztiryaki, Ahmet Güleç, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Tahsin Öztiryaki diyecek


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Eskişehir OSB, Mesleki Yeterlilik Belgesi, Workmonitor, ÖzülkeÖzkar Ortak Girişimi, 2013 Avrupa Alışveriş Merkezleri Yarışması, Proto Thema, Sun Hung Kai, “Avrupa’nın Çevreye En Duyarlı Havalimanı” , 28 İl, Gediz Elektrik Dağıtım, PolisanKansaiBoya , Ali Taran, Turgut Erkeskin, Dumankaya Mozaik, Rüdiger Gurny, Turizmin Oscarı, Temmuz 2014 Aylık Sektör Raporu, TheDubaiMall , Doruk Malhan , ABB, Güz ve Tropik , RönesansGayrimenkulYatırım, Osman Eken, lojistik merkezi, Selenium Ataköy , SağlıkTurizmi, Axel Busch, Dendro Parke, Odeobank, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.