Şişecam Düzcam, İnşaat Sektöründe Yenilikçi Malzeme Zirvesi’ne katıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Şişecam Düzcam, İnşaat Sektöründe Yenilikçi Malzeme Zirvesi’ne katıldı
02 Temmuz 2018, Pazartesi 12:03:59
Şişecam Düzcam, İnşaat Sektöründe Yenilikçi Malzeme Zirvesi’ne katıldı
Enerji verimliliğini ön planda tutan Şişecam Düzcam, ileri teknoloji ürünleriyle Berlin’de düzenlenen 2. İnşaat Sektöründe Yenilikçi Malzeme Zirvesi’ne katıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Luxatia International etkinlik firması tarafından düzenlenen ve sektörün ileri gelen mimar, cephe mühendisleri ve AR-GE yöneticilerinin katıldığı zirvede yenilikçi malzeme çözümleri, sürdürülebilirliğin yanı sıra inşaat sektöründeki gelecek trendleri ve teknolojik gelişmeler tartışıldı.

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunda olan Şişecam Düzcam, Luxatia International tarafından Berlin’de düzenlenen II. İnşaat Sektöründe Yenilikçi Malzeme Zirvesi’ndeki yerini aldı. Sektörün ileri gelen cam üreticilerinin yanı sıra mimar, cephe mühendisleri ve AR-GE yöneticilerinin katıldığı zirvede yenilikçi cephe çözümleri, sürdürülebilirlik, cam sektöründeki gelecek trendleri ve teknolojik gelişmeler ele alındı.

Zirvede, Şişecam Düzcam Kaplamalı Camlar Ürün Müdürü Esra Aydınoğlu, "Mimarinin camdan beklentileri” başlıklı sunumunda değişen mimari trendler ve camın sürdürülebilirliği konularına değindi. Şişecam Topluluğu ve Şişecam Düzcam hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından, Şişecam Genel Merkezi’nde dış cephe ve iç dekorasyonda cam kullanımı, Düzcam showroomu ve İstanbul Yeni Havalimanı cephe ve cam çözümleri anlatıldı.

Etkinlikte ayrıca; cephe danışmanlık firması ARUP ve mimarlık firması PLP Architecture yaptıkları sunumları ile projelerini ve dikkat çekici cam çözümlerini paylaştılar.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


756 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Şişecam, Düzcam, inşaat, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Şişecam Düzcam, İnşaat Sektöründe Yenilikçi Malzeme Zirvesi’ne katıldı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gas&Power , Suruç Tüneli, Zeki Özen, Stilla44, Marsan Marmara Holding, Muhteşem Yeni Yüzyıl konutları, Qube, iF Design Award, Legrand Keor S, 2020 Olimpiyat Oyunları Adaylığı, Türkiye Tuğla-Kiremit Zirvesi, Mütekabiliyet , Stelrad Group, Hospital Build & Infrastructure Turkey 2013, Movo serisi, Atilla Üstündağ, Modüler Ev, Kale Çelik Eşya, Hoşdere Kentsel Tasarım, İhsan Bilgin, Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığ, ocak 2010, DepremSigortası, BSHEvAletleri, DerinceLimanı, Emerson Network Power, Isı Pay Ölçer, GülerSabancı, Ahmet Özbaş, RizeArtvinHavalimanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.