Bir akıllı kilit sahibi olmak için 4 neden | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Bir akıllı kilit sahibi olmak için 4 neden
02 Temmuz 2018, Pazartesi 14:34:06
Bir akıllı kilit sahibi olmak için 4 neden
Neden akıllı bir kilide ihtiyacınız var?
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüz dünyasında ihtiyaçlarımız sürekli değişiyor ve çözümlerimiz onlara bağlı bir şekilde evrilerek hayatımıza uyum sağlıyor. Akıllı cihaz fenomeniyle birlikte akıllı kilit teknolojisi de insanların meşgul yaşam stiline ayak uydurarak ev veya ofislere erişim şeklini değiştiriyor. Günleri çok yoğun geçenler, çocukları hakkında sık sık endişelenen ebeveynler veya sadece rahatlığı arayan herhangi biri; kim olursanız olun akıllı kilitler günün ihtiyaçlarını kolaylaştırabilmek için harika bir fırsat. Yüksek güvenli kilitleme sistemlerinde dünya lideri olan Mul-T-Lock®, akıllı kilitlerin kimler için nasıl yararlı olabileceğini 4 maddeyle anlatıyor.

Günümüzde güvenilir oldukları düşünülmesine rağmen en iyi geleneksel kapı kilitleri bile yerini hayatı kolaylaştıran ve modern bir yaşama ayak uyduran akıllı kilitlere bırakıyor. Meşgul olanlar, akıllı telefonlarını ellerinden düşürmeyenler veya çocukları hakkında endişelenen ebeveynler başta olmak üzere aslında herkes için akıllı kilitlerin pek çok yararı mevcut. Yüksek güvenli kilitleme sistemlerinde dünya lideri olan Mul-T-Lock®, akıllı kilitlerin günümüz dünyasında hayatı nasıl kolaylaştırabileceğini 4 maddeyle anlatıyor.

Herkesin Bir Akıllı Kilide İhtiyacı Olduğunun 4 Göstergesi

Akıllı kilitler, geleneksel kilitlere göre daha yenilikçi, akılcı ve kolay bir çözümdür. Kim olursanız olun, akıllı kilitler her gününüzü daha kolay, daha konforlu ve tabii ki daha akıllıca yaşamanız için üretilmiştir. Mul-T-Lock®, neden bir akıllı kilide sahip olmanız gerektiğini 4 maddede sıralıyor.

1. Hep meşgul müsünüz? O halde yeni arkadaşınıza “merhaba” deyin! Kaybedecek bir saniyesi bile olmayan, kafası dolu insanlar için kapıyı kilitlemeyi unutmak, anahtarı hatırlamadıkları bir yere bırakmak ya da ihtiyaç duyanlar için fazladan anahtar kopyalamayı unutmak utanılacak bir şey değildir ama can sıkıcıdır. Hiçbir soruna veya aniden çıkan işlere ayırabilecek vaktiniz olmadığı zamanlarda akıllı kilitlere başvurarak sık sık anahtarınızı düşünmekten kurtulabilir ve sizin gibi düşünen insanlar tarafından üretilen bu akıllı teknolojiyle evinize veya ofisinize rahatça girip çıkabilirsiniz.

2. Herkes gibi akıllı telefonunuza yapışık mı yaşıyorsunuz? Akıllı kilitler tam size göre! Eğer siz veya evinizdeki diğer kişiler gözlerini akıllı telefonlarından alamıyorsa akıllı kilitler mutlaka düşünmeniz gereken bir seçenektir. Bir akıllı kilide sahip olduğunuzda onu akıllı telefonunuzla ya da parmak izinizle kontrol ederek kapınızı kilitleyebilir veya açabilirsiniz. Mul-T-Lock®’un ENTR® akıllı kilitleme çözümüyle akıllı telefonunuzun ekranı üzerinden, kullanımı kolay bir uygulama ile evinize giriş yetkilendirmelerini yönetebilir ve mümkün olan en yüksek kontrol seviyesine ulaşabilirsiniz.

3. Milenyum çocuğu musunuz? Sizi gerçekten anlıyoruz. Günümüz dünyasında her şey birbiriyle bağlantılı ve bu yüzden biz de öyleyiz. Milenyum çocukları, arabamızın, telefonumuzun, ev aletlerinin ve evimizin bir akışın parçası olmasını istiyorlar. Rutin olarak her gün yaptığımız hareketlere ve kullandığımız araçlara erişimimizi basitleştirmek ve onu akıllı kilitler ve uygulamaları aracılığıyla diğer akıllı cihazlarla bağlantılı kılmak da böyle bir dünyada gitgide daha fazla yaygınlaşıyor. Her şeyi tek bir elden yönetmek ve ekran üzerinden kontrol edebilmek için hemen akıllı kilit kullanmaya başlayabilirsiniz.

4. Çocuklarının üzerine titreyen ve onlar için sık sık endişelenen ebeveynlerden biri misiniz? Çocuklarını korumak isteyen ve özellikle kendilerinin evde olmadıkları zamanlarda onlar için endişelenen anne babalar başta olmak üzere evlerine kimin girip çıktığını kontrol etmek isteyen her birimiz için akıllı kilitler doğru çözümdür. Akıllı bir kilit ile bir sürü yere ve kişiye fazladan anahtarlar teslim etmenize gerek kalmaz ya da kafanızda sürekli felaket senaryoları kurmazsınız çünkü sadece evinizde olmasını istediğiniz kişilere basitçe kullanabilecekleri erişim hakkı vermiş olursunuz. Bu kişiler, onlara sağlayacağınız ya da sisteme tanımlayacağınız parmak izleri aracılığıyla eve girebilirken siz de tek başınıza evinize kimin girip çıktığı hakkında tam yetki sahibi olabilirsiniz.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 859 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mul-T-Lock®, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bir akıllı kilit sahibi olmak için 4 neden


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bocci, ASC Türk ve Bölge Bayisi Ceylan Otomotiv yetkilileri, MESAKOZ, DapYapıAcıbadem, UğurKoyunoğlu, Çamlıca Kulesi, Baumacol FlexMarmor, Design Turkey, Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı, Creuers, AvrasyaProjesi , Prof. Dr. Nazım Terzioğlu , Osman Yıldırım, HDF, Kavuklar Altındağ Konutları, Delos, IR ışını, Seyr-i Sapanca, Andre Nezhkin, Meit Yapı A.Ş., Ayhan Azak, Gülferi Meral Yıldırım , Mete Mordağ, Sembol Projesi, Fast50Türkiye, Fuel Oil Dönüşüm Projesi, Arçelik VRS3, American Siding, National Geographic Channel, MOD TASARIM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.