Acıbadem Maslak’ta Isıdem Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Acıbadem Maslak’ta Isıdem Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi
02 Temmuz 2018, Pazartesi 14:52:15
Acıbadem Maslak’ta Isıdem Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi
İstanbul, Maslak’ta bulunan Acıbadem Hastanesinin genişletilmesi projesinde ISIDEM Yalıtım ürünleri kullanıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul, Maslak’ta bulunan Acıbadem Hastanesinin genişletilmesi kapsamında toplam 59.266 m² kapalı alana sahip yeni hastane yapılarının ısıtma-soğutma-havalandırma sistemlerinde ISIDEM Yalıtım’ın LEED sertifikalı tesislerinde ürettiği Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü ve Flexiduct esnek havalandırma kanalları kullanıldı. 15.735 m² arazi üzerine kurulu, 59.266 m² kapalı alana sahip proje ana hastane binasına çeşitli ek medikal departmanlar, yönetim departmanları, hasta yatak katları ve ek poliklinik hizmetleri verilmek üzere projelendirilmiştir. 

Sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı Coolflex’te

Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ ≥   10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliği taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri, TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansı uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım869 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ISIDEM Yalıtım, Coolflex, Acıbadem Maslak,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Acıbadem Maslak’ta Isıdem Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zihinsel Peyzajlar, IBU, İMSAD Yapı Güvenliği ve Deprem Komitesi, EUbuild EE , Levent Özler, Libya Uzou Otel, İstanbul Serisi, İstanbul Üniversitesi, Haruhiko Nakazato, Architects Journal, Minik Mimarlar Hayallerindeki Evi Çiziyor, M&E , BRNMimarlık, GülProje; Güneşli, YiğitİDKGroup , Emlak Gayrimenkul, DoubleTreebyHiltonVan, Prime Suites, GROHE Professional, ERAYönetim, Kars Havalimanı, Şükrü Koçoğlu, DuyguErten, Lokal, Tago Architect, Modern ve Cozy stüdyo, Rüzgar Enerjisi Santralleri Yatırımcıları Derneği, AKD, LEED Gold Sertifikası, Premix yoğuşmalı kombiler,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.