ISIDEM Yalıtım’ın Yeni Ses Yalıtım Çözümü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
ISIDEM Yalıtım’ın Yeni Ses Yalıtım Çözümü
02 Temmuz 2018, Pazartesi 16:16:50
ISIDEM Yalıtım’ın Yeni Ses Yalıtım Çözümü
Yurt içi ve yurt dışı teknik yalıtım sektörünün önde gelen üreticilerinden olan ISIDEM Yalıtım, 2018 yılı ortasında piyasaya sunduğu Acusticool ses yalıtım levhası ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

ISIDEM Yalıtım’ın 2018 yılı ortasında piyasaya sunduğu Acusticool ses yalıtım levhası, poliüretan köpükten imal edilmiş açık hücreli ses yalıtım ve akustik düzenleme malzemesidir. Açık gözenekli hücre yapısı, esnek oluşu ve yanmazlık özelliği ile başlıca havalandırma kanallarında, jeneratör ve kompresör kabinlerinde, kumaş kaplı olarak iç mekanlarda, otomotiv sektöründe ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılır. 

İki farklı varyasyonda tüketiciye sunulan ses yalıtım levhalarından yangın sınıfı “class 0” olan Acusticool Plus teknik özellikleri ile öne çıkarken, Acusticool ekonomik fiyatıyla dikkat çekiyor. Kumaş, kendinden yapışkanlı ve film kaplı gibi kaplama seçenekleri ile de her türlü kullanıma olanak sağlıyor. 

Yenilikçi metotlarla sektörün geleceğine yön verdiklerini dile getiren ISIDEM Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: “Önümüzdeki yıllarda ürün çeşitliliğimizi arttırarak, ISIDEM Yalıtım’ın tek kaynaktan tüm teknik yalıtım ürünlerini karşılayabilmesi için çabalayacağız. Bunun yanında işlevsellikten uzaklaşmadan daha yaratıcı ve daha fonksiyonel ürünler üretmeye de devam edeceğiz.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


860 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ISIDEM, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ISIDEM Yalıtım’ın Yeni Ses Yalıtım Çözümü


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Elit Manzara Beytepe, Pelican Hill Villaları, Dokuz Eylül Üniversitesi, Arlight, Louis Kuijs, UniCredit, Volvo FH, DOMOTEXTurkey, 2012 Arkitera RAF Yapı Malzemesi Ödülü, İstanbul Markalı Konut Piyasası Araştırma ve Öngörüler, CE Belgesi , RantsalDönüşüm, Emre Torun, Mobilya ihracatçıları, Makromİnşaat, BaharKampanyası, Esat Erkuş, Selim Gökdemir, Mahmut Nedim Koç, dul anneler, Artema Swarovski, RDE, CerenKumbasar, kriz, Caner Dikic, Dursun Kutan, TÜREK 2014, WINEURASIAAutomation, Citrino, Tyvek,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.