Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında
03 Temmuz 2018, SALI 11:03:42
Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında
Yaşam alanları kişiselleştirilirken seçilen ürünler, kullanılan malzemeler, tercih elden aksesuarlar, sizi yansıtmaya başlıyor. Tüm bu seçim süreci eğlenceli bir hal de alıyor aynı zamanda.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Banyo ve mutfaklarda seçilen armatürler, mekanın ‘’zengin’’ görünüşünü en çok ifade eden, mücevherler gibi algılanıyor. Bien Banyo’nun bu anlayışla tasarlamaya ve üretmeye başladığı armatür serisinde yer alan ‘’Bien Lucca’ kullanıldığı alanların değerini yeniden tarif ediyor. İşlevsellik, modernlik, estetik, ve teknoloji yan yana banyoları anlamlandırıyor.

Doğada nadir bulunan elmas gibi, banyoları mücevher görüntüsünde tamamlayan Lucca Armatür Serisi kullanıldığı alanlara değer katıyor. En son teknolojiyle üretim yapan Bien Banyo’nun, 2018 yılının başlarında tasarladığı ‘Lucca Armatür Serisi’’ elmas madeninin yüzey formlarına benziyor. Özel çizgisiyle ön plana çıkan seride krom, parlak nikel, rose gold, gold ve fırçalı bronz olmak üzere beş ayrı yüzey kaplama alternatifi bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2271 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Lucca, Bien Banyo,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Artema, Eskidji Müzayedecilik , Mehmet KIZILBULUT, Fethiye, AVMEndeksi, BAGFAŞ, Ariston Club, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Venüs, Logic, Sifonik Drenaj sistemleri, Taputakas, Arif Özden, DSİ, Assist, Profilo Ev Aletleri, Eyüp Akbal, Lefkoşa, İnaş Yapı, Mustafa Hulisi Söylemez, AkıllıŞehirlerKurultayı, CEEMEA, O Novo, Pasifikİnşaat , ESEM YAPI, Park Afyon, Serra, Rize-Artvin Havalimanı, Edera Serisi, BaumitCreativTop,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.