Çevre ve Tüketici Dostu Armatür: “Ceraplus” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Çevre ve Tüketici Dostu Armatür: “Ceraplus”
05 Temmuz 2018, Persembe 15:27:21
Çevre ve Tüketici Dostu Armatür: “Ceraplus”
Günümüz banyo ve mutfakları için armatür seçimlerinde ilk sırayı gelişen teknolojilerle birlikte çevreye duyarlı çözümler sunan, işlevsel ve fonksiyonel ürünler alıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüz banyo ve mutfakları için armatür seçimlerinde ilk sırayı gelişen teknolojilerle birlikte çevreye duyarlı çözümler sunan, işlevsel ve fonksiyonel ürünler alıyor. Ideal Standard’ın fotoselli ve zaman ayarlı armatür serisi Ceraplus, maksimum hijyen, su tasarrufu, güvenli kullanım ve kusursuz performansıyla çevre ve tüketici dostu olduğunu kanıtlayan çok özel bir seri.  

 Bilinçli su tüketimi üzerine son teknolojiler kullanılarak hayata geçen Ceraplus armatürler, fotoselli ve zaman ayarlı olması sayesinde eşsiz bir su ve enerji tasarruf sağlıyor. Sahip olduğu Idealpure teknolojisiyle suyun pirinç gövde ile temasını engelleyerek lavabo ve mutfaklardaki nikel & kurşun içerikli gereksiz su kullanımını önleyen Ceraplus, teknolojisinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor. El değmeden açılıp kapanma özelliğiyle kullanım kolaylığı sunan Ceraplus, 4,7 lt/dk  su tüketimiyle de diğer armatürlerden ayrışıyor. 

 Fotoselli armatürlerin elektrikli ve pilli olmak üzere 2 farklı çalışma sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde otel, alışveriş merkezi, okul, hastane ve havaalanı gibi toplu kullanım alanları için ideal bir kullanım kolaylığı sunan Ceraplus Serisi’nde lavabo bataryaları, ankastre lavabo bataryaları, termostatik ankastre lavabo bataryaları, duş bataryaları gibi pek çok zaman ayarlı ve fotoselli alternatifler yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2249 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ceraplus, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çevre ve Tüketici Dostu Armatür: “Ceraplus”


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GönyeTasarım, GAP-YENEV, ElysiumSoul Beyoğlu, SergeyKirienko, Sedir Adası, Prof. Dr. Işıl Akbaygil, Bahadır Kul Mimarlık, BLANCO STEELART, Sista, EKOSKlinkerTuğla, Nivello Quatro, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği , Bahçeşehir Koleji Halkalı, Polin Kimya, AB Grup İnşaat, TİMCO, Cemal Hoşgül, MilanoSlim, PolatHolding, AVENAR, Türkiye Enerji Sektörü Liderliği, yabancı yatırımcı, Yat Kulubü, TTnet, EREF, AhmetErkurtoğlu, DYO Matbaa Mürekkepleri, Gürhan Akdoğan, Halil İbrahim Daşöz, NAHOTAM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.