Evlerinizi Sonbahara Şimdiden Hazırlayın! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Evlerinizi Sonbahara Şimdiden Hazırlayın!
05 Temmuz 2018, Persembe 15:30:56
Evlerinizi Sonbahara Şimdiden Hazırlayın!
Yaz rehavetinin içinde aslında bir de sonbahara hazırlık var. Sonbahar ayları; Eylül ayında okulların başlamasıyla birlikte tekrar yuvanıza döndüğünüz ve yeni bir başlangıca hazır olduğunuz zamanlar. Bursa çıkışlı f2msgrup Mimarlarından Mimar Figen Erdağ Demircan sonbahar 2018 trendlerini ve küçük dokunuşlarla evimizi nasıl yenileyebileceğimizi anlattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

 Evinizi nasıl yenileyeceğiniz konusunda ilham almak isterseniz moda devlerinin Sonbahar 2018 defilelerine göz atabilirsiniz. Moda defilelerinde dominant olarak karşımıza çıkan renkler ve desenler çoğunlukla dekorasyon trendlerine de yansır.

Yaz trendlerinde karşımıza çıkan devasa desenler sonbahara da taşınıyor. Moda dünyasında gördüğümüz büyük hırkalar, ceketler, çantaları maksimum boyutlarda, rahat kanepelerkoltuklar olarak düşünün! Ayrıca devasa yapraklar duvar kağıdı, masa örtüsü, yastık veya yeşil yapraklı dev bir bitki olarak evinize yansıyabilir.

Renkli, parlak objeler sonbaharda en azından bir köşeyi süsleyecek. Pembe, parlak bir vazoya ne dersiniz?

Sonbaharın renkleri bu kez mor, üzüm rengi, şarap rengi olacak. Buna biraz da hardal rengi ekleyebilir, örneğin yeni nevresim takımları alacaksanız bu renkleri tercih edebilirsiniz. Modada görülen 80’lere dönüş denim ceketler, basketbol formaları şeklinde. Kısacası 80’lerdeki sokak modası geri dönüyor. Bunun iç mekanlara yansıması Retro dokunuşlar olacak. Bir duvarda grafitti, 80’leri çağrıştıran bir sehpa o yılları seviyorsanız işe yarayacaktır.

Minimalizm yine ön planda. Evinizi sadeleştirme yoluna gidebilir, bu konuda yazılmış kitaplardan ilham alabilirsiniz. Daha az dolap, daha az eşya, monokrom desenler, doğal tonlar, fazla dikkat çekmeyen sessiz renkler bir seçenek olabilir. Yeşilin ve büyük yaprakların hakimiyeti sonbaharda da devam ediyor olacak. Evinizi büyük yaprak desenli duvar kağıtlarıyla dekore etmeyi düşünebilir veya sadece bu desende büyük yastıklar alabilirsiniz. Bunun yanı sıra runnerlar, küçük bitkiler, sukulentler, cam kenarına dizeceğiniz minik saksılar, perdeler ile bu trende siz de ayak uydurabilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım5718 kez okunmuştur.


ETİKETLER : f2msgrup, Figen Erdağ Demircan, sonbahar,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evlerinizi Sonbahara Şimdiden Hazırlayın!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MES, NefVakfı , Lamglas, Kâğıthane Ofispark, Mehmet Karasu, otomobildünyasa.ş., Islah OSB, İskenderun Limanı , Maden ihracatı, CEPMC, Calacatta, TASCA, “Colours & Texture Design Centre”, Pioppo Gelato, Concorde Hotels&Resorts, Nomura Real Estate Development Co. Ltd, Hoover, Novella S, MSGSÜ, RoyalGroup, Çelebi Holding, MuratÇiftçi, Lincoln Electric, Kerim Kürkçü, TheaULTIMA, Prof. Dr. Nuh Bilgin, Sonbahar-Kış koleksiyonu, TİGEM, Çukurova Bölgesi, PrımeDevelopment,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.