Marshall Fit ürün grubuna 4 yeni ürün eklendi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Marshall Fit ürün grubuna 4 yeni ürün eklendi
06 Temmuz 2018, Cuma 15:55:25
Marshall Fit ürün grubuna 4 yeni ürün eklendi
Marshall güvencesiyle ekonomik çözümler sunan ustaların tercihi Fit ürün ailesi, iç cephede Fit Tavan ve Fit Örtücü Astar, dış cephede Fit Silikonlu Grenli ve Fit Silikonlu Örtücü Astar ürünleriyle büyüdü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Marshall’ın, iç ve dış cephelerde özellikle sık boyanan yüzeyler için ekonomik çözümler sunan, Marshall Fit ürün grubu, yeni ürünlerle büyüyor. Marshall güvencesiyle ekonomik çözümler sunan, kalitesiyle öne çıkan ve ustalar tarafından tercih edilen Fit ürün ailesine son olarak iç cephede Fit Tavan ve Fit Örtücü Astar, dış cephede ise Fit Silikonlu Grenli ile Fit Silikonlu Örtücü Astar ürünleri eklendi.

Yeni iç cephe ürünlerinden Fit Tavan ideal kapatıcılık, mükemmel beyazlık ve duvarlara nefes aldırma özelliklerinin yanı sıra sıçratma yapmaması ve kolay uygulama niteliği nedeniyle ustalar ve boyacılar tarafından da tercih ediliyor. İç cephenin bir diğer yeni ürünü Fit Örtücü Astar ise mükemmel yapışma, yüksek örtücülük kolay uygulanabilir olma özelliklerine sahip. Boya öncesi yüzey hazırlığında tavsiye edilen Fit Örtücü Astar, daha az boya sarfiyatı, boyanın yüzeye iyi yapışması ve renkli geçişlerde örtücülük oranını artırarak, kat boyama sayısını minimuma indiriyor ve ustaya zaman kazandırıyor.

Marshall Fit ailesine dış cephede eklenen yeniFit Silikonlu Grenli, dekoratif görünümü, uzun süre dayanması ve kolay uygulanabilir özellikleri ile tercih ediliyor. Dış cephe için geliştirilenFit Silikonlu Örtücü Astar ise boya öncesi yüzey hazırlığında kullanılıyor.Yüksek yapışma gücü, yüksek örtücülük ve kolay uygulanabilir olması nedeniyle örtücülük oranını artırarak, kat boyama sayısını minimuma indiriyor ve ustaya zaman kazandırıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2197 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Marshall,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Marshall Fit ürün grubuna 4 yeni ürün eklendi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Evviva Millenium, Atatürk Orman Çiftliği , Halk GYO Genel Müdürü Kazım Şimşek, Dumankaya Flex Office, KASKAD Sistemi, Batı Ege Gayrimenkul, BİME, Niğde Bor Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi, LUX*, Mahir Çipil, Vana, İŞİM, PınarMergüç, Buca , Konakkale West, Elektrik-elektronik sektörü, 3DLocationEarth.com, Coşkun Bayraktar, Dr. Alper Yılmaz , Bâb-ı Âli, Vadistanbul AVM, Çağrı Kaan Çetin, T70, GENÇ AQUA, Mayolika Serisi, Bartholet Maschinenbau AG İ, MTMD, Bilal Aydoğan, Ersun Unan, EM Yönetim Geliştirme Hizmetleri Kurucu Ortağı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.