Ankara‘nın en yüksek binasında Mas Grup imzası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Ankara‘nın en yüksek binasında Mas Grup imzası
09 Temmuz 2018, Pazartesi 11:44:11
Ankara‘nın en yüksek binasında Mas Grup imzası
177 m ile Ankara ‘nın en yüksek binası olan Elmar Towers ‘da, Mas Grup ‘un yüksek verimli ürünleri tercih edildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Elmar Yapı A.Ş. tarafından inşaatı tamamlanmak üzere olan Elmar Towers, 50 katlı uzun kulesi, 136.000 m2 inşaat alanı ve 803 adet daire sayısı ile Ankara ‘nın en göz kamaştırıcı projelerinden birtanesi oldu. Yatırım bütçesi yaklaşık 650 milyon TL olan projede konutların yanında AVM ve sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Konu ile ilgili bilgi veren Mas Grup İç Anadolu Bölge Satış Yöneticisi Fırat Küreş “Pompa firmaları için yüksek binalar hem zor hem de prestijli projelerdir. Bu tip binaların yapısı nedeni ile, kullanılan pompa sistemlerinin, binanın en alt katından en üst katına kadar suyu aynı konforda kullanıcılara sunması, yüksek basınç değerlerine dayanıklı olması ve işletme maliyetlerinin de düşük olması gereklidir. Şirketimizin ürünleri ülkemiz ve dünyanın değişik ülkelerindeki yüksek katlı projelerde zaten kullanılıyor. Her projenin zorlukları ile başa çıkmak önemli ancak Elmar Towers gibi iddialı bir projede ürünlerimizin kullanılıyor olması bize ayrı bir gurur verdi. Projenin çözüm ortağı olmaktan çok mutluyuz” dedi.

Elmar Towers‘da Mas Grup ‘un dünya standartlarında ürettiği GENiO serisi pompa ve basınçlandırma sistemleri, atık su pompaları, yangın sistemleri, genleşme tankları ve bu sistemlerin kontrol üniteleri ile aksesuarları kullanılmakta.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım921 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mas Grup, Elmar Towers, Elmar Yapı A.Ş., ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ankara‘nın en yüksek binasında Mas Grup imzası


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bialetti, RealMadrid, Fitch, Veysel Eroğlu, Greenguard Çevre Enstitüsü, Inverter A410 Klima, Golda, SoyakYapı, Çanakkale Boğazı Köprüsü, Tesco Kipa Extra Format Anadolu Bölge, BAE, Yurtbay Türk Seramik Sektörü, Ducournau Taşımacılık, Tecnica Zemin Çözümleri, Konut Projeleri Aidat Değerleri, Coşkun Erginer, Dedeman Park Levent, Edra, Afşin Aykanat, Özen Grup, Üzeyir Doğan, World’s Leading New Villa Resort”, restorasyan, TÜRKLİM, TAV Bilişim, Mars Konteynerleri , Arena Park AVM, Bocch, Bağbahçe Evleri, Cargill,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.