Siyahın asaleti ‘Dark Metal’ ile Çilek koleksiyonunda | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Siyahın asaleti ‘Dark Metal’ ile Çilek koleksiyonunda
09 Temmuz 2018, Pazartesi 11:47:13
Siyahın asaleti ‘Dark Metal’ ile Çilek koleksiyonunda
Tasarımlarını çocukların ve gençlerin bakış açısından ilham alarak kurgulayan Çilek, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı ödüllü serisi Dark Metal Genç Odası ile yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tasarımlarını çocukların ve gençlerin bakış açısından ilham alarak kurgulayan Çilek, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı ödüllü serisi Dark Metal Genç Odası ile yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getiriyor. Çilek, her detayı düşünerek tasarladığı Dark Metal ile özellikle odasında vakit geçirmeyi seven gençlerin hayallerini süslüyor. Tüm dünya çocuklarına tasarımlarıyla seslenen Çilek, birbirinden farklı yaş gruplarına yönelik hazırladığı koleksiyonlarıyla herkesi mutlu etmeye devam ediyor.

Dark Metal ile konforu doruklarda yaşayın

Gençlerin kendilerini daha özgür hissetmesi için tasarlanan Çilek’in ödüllü serisi Dark Metal Genç Odası, sağladığı alan tasarrufuyla yaşam alanlarının vazgeçilmesi oluyor. Sunduğu çözümlerle gençlerin işlerini kolaylaştıran tasarım, aynı zamanda dağınıklığı azaltan çözümleriyle de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Arkadaş yatağı ekleme özelliğiyle dikkat çeken Dark Metal, içerdiği komodinlerle de odaları daha düzenli hale getiriyor. Dark Metal, sahip olduğu akıllı cihazları şarj etme paneliyle gençlerin işlerini kolaylaştırıyor. Tasarımdaki metal yüzeylerin elektrostatik boya ile kaplı olması, Dark Metal’in ilk günkü halini uzun süre korumasını sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım935 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çilek Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Siyahın asaleti ‘Dark Metal’ ile Çilek koleksiyonunda


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Capital Dergisi, Metsan Mimari Ofisi, GökhanBars, NeoCenter, Getac, “Colourfit”, CNR Enerji, Özdebir, Emniyet Kemeri ve Hız Kontrol, Esenyur, BEŞİKTAŞ Kulübü, LEED Platinum sertifika, Rosemarin&Herba, BAMPAR, FNA, Kasaba, High Gloss , Riviera Hall, Vaillant ecoCRAFT, Garant Holding, 2014, Yusuf Şimşek, LEGO®, ign of the City Awards, Vefa Holding, Kabataş, FeyzullahYetkin, Çemişgezek Belediyesi, vestel, Saruhan Doğan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.