Folkart 3 Projesinde Ode Yalıtım Ürünlerini Tercih Ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Folkart 3 Projesinde Ode Yalıtım Ürünlerini Tercih Ediyor
09 Temmuz 2018, Pazartesi 12:13:34
Folkart 3 Projesinde Ode Yalıtım Ürünlerini Tercih Ediyor
Folkart Boyalık Çeşme Residence projesinde, temel altı su yalıtımı ve perde su yalıtım işlerinde ODE Yalıtım ürünleri tercih edildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Folkart Boyalık Çeşme Residence projesinde, temel altı su yalıtımı ve perde su yalıtım işlerinde ODE Yalıtım ürünleri tercih edildi. ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Bu proje, Folkart’ın Çeşme’de yer aldığımız ilk projesi değil. Folkart Hills ve Folkart Ardıç projelerinde de ODE Bitümlü Membran ürünlerimiz kullanıldı” dedi. 2020 yılına kadar ODE’nin yurt içi toplam cirosu içinde Ege Bölgesi’nin yüzde 10 olan payını yüzde 20’ye çıkarmayı planladıklarını da söyleyen Akdemir, bölgede Folkart gibi önemli projelerde yer almayı sürdüreceklerini ifade etti. 

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdüren ODE Yalıtım’ın ürünleri, Folkart Boyalık Çeşme Residence projesinde kullanılıyor.

Mayıs 2019 tarihinde bitmesi hedeflenen Folkart Boyalık Çeşme Residence projesinin, temel altı su yalıtımı ile perde su yalıtım işlerinde ODE ürünlerinin tercih edildiğini söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Projede ODE’nin Opal serisi OC300 Membran ve Opal serisi OP300 Bitümlü Membran ürünleri, ODE bayisi Yapınet kalite ve güvencesiyle uygulanıyor” dedi. “Bu proje, Folkart’ın Çeşme’de yer aldığımız ilk projesi değil” ifadesini kullanan Akdemir, şöyle konuştu: “Haziran ayında tamamlanan Folkart Hills ve Folkart Ardıç projelerinde ODE Bitümlü Membran ürünleri kullanıldı. Her iki projede de temel altı su yalıtımı ile perde su yalıtımında ODE ürünleri tercih edildi. Folkart gibi kalitesini bütün Türkiye’ye kanıtlamış olan bir firmanın projelerinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.”

“ODE olarak, Ege’de büyümeye odaklandık”

Ege Bölgesi’ne ilişkin hedeflerinden de bahseden Akdemir, “ODE olarak bu yıl yüzde 20 büyüyerek, ciromuzu 300 milyon TL’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Amacımız 2021 yılına kadar 500 milyon TL ciroya ulaşmak. Ege Bölgesi bu hedefimize ilerlerken bizim için çok önemli olacak. 2018 yılında, başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde aldığımız büyüme kararımızla birlikte bölgede bayi yapılanmamızı da genişletmeye odaklanmış durumdayız. 2020 yılına kadar ODE’nin yurt içi toplam cirosu içinde Ege Bölgesi’nin yüzde 10 olan payını yüzde 20’ye çıkarmayı ve Folkart gibi önemli projelerde yer almayı sürdüreceğiz” diye konuştu. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


841 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Folkart 3, ODE Yalıtım, Ceylin Akdemir, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Folkart 3 Projesinde Ode Yalıtım Ürünlerini Tercih Ediyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GMR Infrastructure, Akıllı Belediyecilik Zirvesi, MAMUT ART PROJECT Kurucu Ortağı Seren Kohen, DAF-TIRSAN, Fiesta Evleri, ŞahikaGrupYapı, Yüksek Planlama Kurulu, Eskişehir Şehir Hastanesi, Uluslararası Emlak ve Gayrimenkul Ödülü, UCLG Dünya Zirvesi, Deniz Yetkin, Egekent 2, Fuzul Yapı, Kalekim ve Dow Chemical, Mohammed Yahya Müferrah, Pergel Grup A.Ş, Smart-UPS, Profilo Ev Aletleri, Bosna Hersek Federasyonu, Yeni Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği, Premix Tam Yoğuşmalı Kombi, ESSYapı, Güney Kazakistan, ARTAŞGrubu, “Lazzoni Sarısı” , Ev-Eşya Sigortası, Elif Grup Gayrimenkul İnşaat, Ahmet Tayfur, Kasım, “ONDULINE ANDROMEDA”,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.