Evlerde Country Esintisi: Enza Home Angel Serisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Evlerde Country Esintisi: Enza Home Angel Serisi
09 Temmuz 2018, Pazartesi 16:55:52
Evlerde Country Esintisi: Enza Home Angel Serisi
Dekorasyonu sanata dönüştüren Enza Home’dan 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan yepyeni bir seri: Angel! Adı gibi melekleri çağrıştıran asil beyazı, ahşap, cam ve altın detaylarla bir araya getiren Angel Serisi; yemek odası, TV ünitesi, koltuk takımı ve orta sehpadan oluşan öğeleriyle country tarzında dingin ve şık yaşam alanları yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bir mobilyadan daha fazlasını sunan modern tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Angel Serisi ile country tarza yepyeni bir yorum katıyor. Melekleri çağrıştıran beyazın asaletini, ahşap, cam ve altın detaylarla zenginleştiren Angel Serisi; yemek odası, TV ünitesi, koltuk takımı ve sehpasıyla evlere yazın tazeliğini getiriyor.

Yemek odalarında kulpsuz, yuvarlak hatlar

Country tarzının dingin ve aydınlık duruşunu taşıyan Angel Yemek Odası; akıcı çizgilerle dikkat çeken kulpsuz tasarımı, ekstra depolama alanı sunan seriye özel vitrini, altın rengi detayları ve mekana derinlik katan bronz aynası ile tasarımını tamamlıyor.

Ahşap ve camın sıcaklığı

Ahşap ve camın mükemmel uyumunu yansıtan Angel TV Ünitesi, beyaz rengin huzurlu ve şık enerjisini yaşam alanlarına taşıyor. Cam kapak detaylı zarif üst dolap modülü ve çekmecelerde yavaşlatıcılı ray sistemi ile tasarımına işlevsel bir yorum katan Angel TV Ünitesi, kulpsuz akıcı çizgisiyle evlerde yalın bir zarafet yaşatıyor.

Feminen zarafeti salonunuza taşıyın

Yuvarlak ve akıcı hatları, yumuşak renk kombinasyonları ile feminen tarzın zarafetini yansıtan Angel Koltuk Takımı, konforu, zengin ve gösterişli kırlentleriyle dekorasyona sakin ve huzurlu bir hava katıyor. Takımı tamamlayan Angel Sehpa ise hem işlevselliği hem de altın rengi metal ayak tasarımı ile 2018 dekorasyon trendlerini yansıtıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1044 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Enza Home, Angel Serisi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evlerde Country Esintisi: Enza Home Angel Serisi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Güzellik Çağı , Mehmet Ali Brand, İş GYO, Meltdown Serisi, Pilli Modül İçi Aydınlatma, Line, Suites, titanyum çinko çatı ve cephe kaplama, MAKTEKİzmirFuarı, SabancıÇimento, MODEF, Nurol Park Ofis, Paola Navone, SüleymanÖzcan, Siz Hangi Çağın Kadınısınız, Başak Ertük, Kemal Gani Bayraktar, Gonca Karakaş, Erol Bilecik, Karaderili Şirketler Group, Kaya City Resindence, Cüneyt Ağca, Termal Kamera, Kulevinç, EWA/YQ~BA, YDA, Ethisphere Institute, Wroof, Vergi Kanunu Tasarısı , TanerAnkara,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.