Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın
10 Temmuz 2018, SALI 14:14:43
Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın
Turkuaz Coşkusu Filli Boya ile Yaşadığınız Mekânlarda…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Filli Boya’nın kültürel mirasımız Turkuaz rengine sahip çıkmak, Turkuaz’ın anlam ve öneminin ülkemizde ve dünyada hak ettiği yeri edinmesini sağlamak amacıyla hazırladığı Turkuaz kitabından ilham alınarak oluşturulan Turkuaz Renk Koleksiyonu yaşam alanlarınıza yaz havası getiriyor.

48 farklı Turkuaz tonundan oluşan Turkuaz Renk Koleksiyonu ile evinizin her köşesinde her bir Turkuaz rengini ayrı ayrı kompozisyonlarla, dekorasyon kombinleriyle değerlendirebilirsiniz.

Mevlana Türbesi’nin kubbesinde bir renk, Mevlana Nefesi Turkuazı;Semerkant’tan bir bezeme, Semerkant Turkuazı;Selçuklu’dan bir çini, Çift Kuş; Süleymanname’den bir minyatür, Kanuni’nin Huzurunda; Laleli Camii çinilerinden, Laleli; Ressam Zeki Faik İzer’in renklerinden, Çiçek Rüzgârı; Göcek’in koylarından, Göcek Turkuazı yaşadığınız mekânda, tarihe, güzelliğe ve hayallere yer açıyor.

Filli Boya Turkuaz renk koleksiyonunda; 7 renk Selçuklu dönemi Turkuaz örneklerinden oluşurken diğer 34 farklı Turkuaz tonu ise Osmanlı dönemi sanat ve mimari eserlerindeki turkuaz tonlarından oluşuyor. Koleksiyonda ayrıca günümüz Turkuaz örneklerinden de 7 renk yer alıyor.

Turkuaz koleksiyonunda tarihten günümüze turkuazın her tonunu yakalayabilir, yaşam alanlarınıza doğal bir şıklığa sahip olabilirsiniz. Filli Boya kültürel mirasımız Turkuaz rengine sahip çıkmak, Turkuaz’ın anlam ve öneminin ülkemizde ve dünyada hak ettiği yeri edinmesini sağlamak amacıyla Sanat Tarihçisi Prof. Dr. Gül İrepoğlu ile birlikte Turkuaz üzerine yazılmış ilk ve en kapsamlı kitabı ve bu kitaptan ilham alınarak oluşturulan Turkuaz Renk koleksiyonunu hazırlamıştı. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2526 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Filli Boya, Turkuaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SesYalıtımZirvesi, Mardav A.Ş. ve Kalekim A.Ş., Ömer Faruk Başaran, Rüzgar kulesi, İzzet Bayraktar, DubaiGulfood2016Fuarı, İskanRuhsatı, Ayazağa Meydanı, Bosh Rexroth Genel Müdür Vekili Servet Akkaynak, DÜZCAM, aldora, Honeywell Araştırması, Kartonworks, AlexanderNovak, DengeTowers , LEED Gold sertifikalı, Yapı Denetim Kanun Taslağı, Ahes Misal İstanbul, Toz-Taş Yapı Türkiye, NarinKelebekler, Eindhoven Üniversitesi, Tarihi Çukur Mescid, Aşçıoğlu Grubu, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği, İnanlar Van, Çevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü, Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu, GayrimenkulünEnerjisiRaporu2017, Vali Balkanlıoğlu, VİKOby,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.