Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın
10 Temmuz 2018, SALI 14:14:43
Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın
Turkuaz Coşkusu Filli Boya ile Yaşadığınız Mekânlarda…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Filli Boya’nın kültürel mirasımız Turkuaz rengine sahip çıkmak, Turkuaz’ın anlam ve öneminin ülkemizde ve dünyada hak ettiği yeri edinmesini sağlamak amacıyla hazırladığı Turkuaz kitabından ilham alınarak oluşturulan Turkuaz Renk Koleksiyonu yaşam alanlarınıza yaz havası getiriyor.

48 farklı Turkuaz tonundan oluşan Turkuaz Renk Koleksiyonu ile evinizin her köşesinde her bir Turkuaz rengini ayrı ayrı kompozisyonlarla, dekorasyon kombinleriyle değerlendirebilirsiniz.

Mevlana Türbesi’nin kubbesinde bir renk, Mevlana Nefesi Turkuazı;Semerkant’tan bir bezeme, Semerkant Turkuazı;Selçuklu’dan bir çini, Çift Kuş; Süleymanname’den bir minyatür, Kanuni’nin Huzurunda; Laleli Camii çinilerinden, Laleli; Ressam Zeki Faik İzer’in renklerinden, Çiçek Rüzgârı; Göcek’in koylarından, Göcek Turkuazı yaşadığınız mekânda, tarihe, güzelliğe ve hayallere yer açıyor.

Filli Boya Turkuaz renk koleksiyonunda; 7 renk Selçuklu dönemi Turkuaz örneklerinden oluşurken diğer 34 farklı Turkuaz tonu ise Osmanlı dönemi sanat ve mimari eserlerindeki turkuaz tonlarından oluşuyor. Koleksiyonda ayrıca günümüz Turkuaz örneklerinden de 7 renk yer alıyor.

Turkuaz koleksiyonunda tarihten günümüze turkuazın her tonunu yakalayabilir, yaşam alanlarınıza doğal bir şıklığa sahip olabilirsiniz. Filli Boya kültürel mirasımız Turkuaz rengine sahip çıkmak, Turkuaz’ın anlam ve öneminin ülkemizde ve dünyada hak ettiği yeri edinmesini sağlamak amacıyla Sanat Tarihçisi Prof. Dr. Gül İrepoğlu ile birlikte Turkuaz üzerine yazılmış ilk ve en kapsamlı kitabı ve bu kitaptan ilham alınarak oluşturulan Turkuaz Renk koleksiyonunu hazırlamıştı. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2052 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Filli Boya, Turkuaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Filli Boya’nın Turkuaz Renk Koleksiyonu’yla Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyın


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Jotun Boya, Autodesk, Koza Food Fest, DHA, 10. Uluslararası Kapı Fuarı, Foça evleri , Sürdürülebilirlik Raporu Küresel Raporlama Girişimi, En Başarılı Markalı Konut Ödülü, SEDEFED Yönetim Kurulu Üyesi, Cahit Bingöl, teklif, Lithos Design, Bayim Olur musun Franchising Fuarı, Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi , ENR, kale doğal taş, Borusan Holding , Fikirden Değere, Wyndham İstanbul Old City, AdanaOSB, Beyza Kasapoğlu, Kemal Şahin, Şuaİnşaat, Burgan Bank, Secretcv.com, Özemeksan, Global Magic Brands, Alpay Çepni, MİSTRAL Yapı, Zorunlu Deprem Sigortası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.