Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları
10 Temmuz 2018, SALI 14:19:27
Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları
Çalışanların iş ortamı içinde sosyalleşmesine olanak sağlayan, farklı ihtiyaçları gözeterek yeni nesil ofislerin şekillenmesine öncülük eden Bürotime, modüler ürün gruplarına Hexa ve Pick’i ekleyerek ofislerde yaratıcı çalışma alanları oluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çalışanların iş ortamı içinde sosyalleşmesine olanak sağlayan, farklı ihtiyaçları gözeterek yeni nesil ofislerin şekillenmesine öncülük eden Bürotime, modüler ürün gruplarına Hexa ve Pick’i ekleyerek ofislerde yaratıcı çalışma alanları oluşturuyor. Hexa ve Pick ürün aileleri, ofislerde aynı alan içinde dinlenme, bekleme ve etkinlikler gibi birçok ihtiyaca çözüm sunarak, sonsuz kombinasyonlar yapabilme imkânı veriyor.

Geleceğin ofislerini kaliteli, fonksiyonel ve özgün bir şekilde tasarlarken, yaratıcı çalışma ortamları oluşturmayı göz önünde bulunduran Bürotime; geliştirdiği modüler ürün gruplarıyla çalışma ortamlarına yenilikçi çözümler sunuyor. Bürotime b.design team tarafından tasarlanan Hexa ve Pick ürünleri; modüler yapıları ile ofisleri sonsuz kombinasyonlar oluşturma imkânı verirken hem küçük hem de geniş bekleme alanları için uygun çözümler ve yenilikler getiriyor.

Ofislerde yaratıcı ve yenilikçi çözümler: HEXA

Olası durumlara karşı farklı ihtiyaçların duyulabileceği ofis ortamlarına uygun değişimler yapabilme imkânı sunan Hexa; ofislerde yaratıcı çözümler sunuyor. Geniş kullanım alanı ve çoklu kullanıcıya hitap eden Hexa, altıgen ve diagonal yalın geometrik formlar bir araya gelerek sonsuz varyasyonlar oluşturduğu gibi tek başlarına da kullanılabiliyor. Modüler yapısı sayesinde, birçok farklı mekânda, farklı kombinasyonlarla kendine yer edinebilen Hexa kullanıcısının ve bulunduğu ortamın ihtiyaçlarına cevap verebilir bir ürün olma özelliği taşıyor. Hexa’nın oturma birimleri birbirlerine montajlanmadığı için kullanıcılara dilediği zaman oturma düzenini değiştirme fırsatını da vererek, yeni tasarımlar yaratılmasına olanak sağlıyor.

Kişiliği betimleyen tasarım çizgileri: PICK

Pick; modüler birimlerden oluşan yapısı ve değişen materyal ve renk alternatifleriyle ofislerde birçok kombinasyon yaratma imkânı sunuyor. Dost canlısı ve sempatik etkisiyle çoklu kullanımlarda renkli, hareketli ve heyecan verici olurken, tekil kullanımlarda organik ve sempatik bir ürün olma özelliği taşıyan Pick, kişiliği betimleyen özel bir ürün ailesi. Sosyalleșmeyi vücut dilinde taşıyan Pick, ofislere keyifli bir oturum ve bekleme alanı sunuyor. Form olarak zemine doğru genişleyen yapısıyla stabil bir duruş sergilerken; detay ve bitişlerindeki yumuşak ve kıvrımlı yüzeyleri ile kullanıcının zihinsel dinginliğe ulaşmasına yardımcı oluyor. Tekli, ikili, üçlü, sehpalı/sehpasız, oturum yüzeyi farklı yönlere bakan alternatifleri ile zengin bir ürün ailesi oluşturan Pick ofislerde yaratıcılığı, sosyalliği ve fonksiyonelliği simgeliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2638 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bürotime, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Büyükada Çarşı Camii, DivanGrup, Stadyum Mimarları, Mira, Ulusal Mimari Proje Yarışması, Has + Koen Mimarlık, MehmetGöçmen, Bakırköy-Beylikdüzü, Havaray, HayırlıOlsun
FuarVeKongreMerkezi, EYODER, LC4 serisi , Tümexpo, İlhan İl, Astay Gayrimenkul, Mehmet Özer, Creavit Lara, Zihni Turkan, 2013 CATHIC ödülleri , Bozüyük Kombi Fabrikası, A’Design Bronze Award, TimurÇelik, Varyap Meridian Grand Tower, Pratik hazır konut, StillİstanbulAdoria, CREDanışmanlık, İçişleri Bakanlığı, Tarımsal Biyodizel Enerji AŞ, Altın Adam, Kırklareli Üniversitesi MYO,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.