Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları
10 Temmuz 2018, SALI 14:19:27
Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları
Çalışanların iş ortamı içinde sosyalleşmesine olanak sağlayan, farklı ihtiyaçları gözeterek yeni nesil ofislerin şekillenmesine öncülük eden Bürotime, modüler ürün gruplarına Hexa ve Pick’i ekleyerek ofislerde yaratıcı çalışma alanları oluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çalışanların iş ortamı içinde sosyalleşmesine olanak sağlayan, farklı ihtiyaçları gözeterek yeni nesil ofislerin şekillenmesine öncülük eden Bürotime, modüler ürün gruplarına Hexa ve Pick’i ekleyerek ofislerde yaratıcı çalışma alanları oluşturuyor. Hexa ve Pick ürün aileleri, ofislerde aynı alan içinde dinlenme, bekleme ve etkinlikler gibi birçok ihtiyaca çözüm sunarak, sonsuz kombinasyonlar yapabilme imkânı veriyor.

Geleceğin ofislerini kaliteli, fonksiyonel ve özgün bir şekilde tasarlarken, yaratıcı çalışma ortamları oluşturmayı göz önünde bulunduran Bürotime; geliştirdiği modüler ürün gruplarıyla çalışma ortamlarına yenilikçi çözümler sunuyor. Bürotime b.design team tarafından tasarlanan Hexa ve Pick ürünleri; modüler yapıları ile ofisleri sonsuz kombinasyonlar oluşturma imkânı verirken hem küçük hem de geniş bekleme alanları için uygun çözümler ve yenilikler getiriyor.

Ofislerde yaratıcı ve yenilikçi çözümler: HEXA

Olası durumlara karşı farklı ihtiyaçların duyulabileceği ofis ortamlarına uygun değişimler yapabilme imkânı sunan Hexa; ofislerde yaratıcı çözümler sunuyor. Geniş kullanım alanı ve çoklu kullanıcıya hitap eden Hexa, altıgen ve diagonal yalın geometrik formlar bir araya gelerek sonsuz varyasyonlar oluşturduğu gibi tek başlarına da kullanılabiliyor. Modüler yapısı sayesinde, birçok farklı mekânda, farklı kombinasyonlarla kendine yer edinebilen Hexa kullanıcısının ve bulunduğu ortamın ihtiyaçlarına cevap verebilir bir ürün olma özelliği taşıyor. Hexa’nın oturma birimleri birbirlerine montajlanmadığı için kullanıcılara dilediği zaman oturma düzenini değiştirme fırsatını da vererek, yeni tasarımlar yaratılmasına olanak sağlıyor.

Kişiliği betimleyen tasarım çizgileri: PICK

Pick; modüler birimlerden oluşan yapısı ve değişen materyal ve renk alternatifleriyle ofislerde birçok kombinasyon yaratma imkânı sunuyor. Dost canlısı ve sempatik etkisiyle çoklu kullanımlarda renkli, hareketli ve heyecan verici olurken, tekil kullanımlarda organik ve sempatik bir ürün olma özelliği taşıyan Pick, kişiliği betimleyen özel bir ürün ailesi. Sosyalleșmeyi vücut dilinde taşıyan Pick, ofislere keyifli bir oturum ve bekleme alanı sunuyor. Form olarak zemine doğru genişleyen yapısıyla stabil bir duruş sergilerken; detay ve bitişlerindeki yumuşak ve kıvrımlı yüzeyleri ile kullanıcının zihinsel dinginliğe ulaşmasına yardımcı oluyor. Tekli, ikili, üçlü, sehpalı/sehpasız, oturum yüzeyi farklı yönlere bakan alternatifleri ile zengin bir ürün ailesi oluşturan Pick ofislerde yaratıcılığı, sosyalliği ve fonksiyonelliği simgeliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2103 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bürotime, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mekan içinde mekanlar yaratan yeni nesil ofis mobilyaları


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Haluk Sarıaltın, Trakya Gastronomi Festivali, Tatlıses Çiğköfte, Porsemay, NcaddeHayatResidence, Häfele, Dilek Başarır, Airbus Teknolojisi Avrupa Serbest Bölgesi, Poliform Concorde, Halkalı24, GAOSBM, Tlos koltuk takımı, TS-EN-ISO-14001 belgesi, Ford Cargo, Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli’ , AltanElmas, Gölcük, Yeşillenen Oteller, MK Ilumination, Eclips, İZWOOD 2018 Fuarları, Lazzoni Budka Köşe Koltuğu, Yakacık Life , Beyoğu, AdenBallıkpınarı, ER726RF90E, Coreline Sıvaaltı, DIGITAL KETTLE, General Electric, Prof. Dr. Celal Abdi Güzer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.